РІКО РТ, ТОВ
Адреса:
79040, м. Львів, вул. Данила Апостола, 8
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

РІКО РТ, ТОВ

РІКО РТ, ТОВ
Адреса:
79040, м. Львів, вул. Данила Апостола, 8
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
РІКО РТ, ТОВ
Адреса:
79040, м. Львів, вул. Данила Апостола, 8
Телефони:

Діяльність

Фото — РІКО РТ, ТОВ Пропонуємо широкий спектр продукції:
1) Вертикальні преса власного виробництва RIKO RT:
- прес 4 тони;
- прес 5 тон;
- прес 25 тон.

2) Горизонтальні преса Imabe Iberica (Іспанія)

3) Прес-компактори:
- стаціонарні компактори;
- мобільні компактори;
- біокомпактори;
- станції перевантаження.

4) Матеріал пресування:
- пакетувальний прес;
- прес для макулатури;
- прес для картона;
- прес для пет пляшок;
- прес для вторсировини;
- прес для відходів;
- прес для сміття.

Інформація

RIKO RECYCLING TECHNOLOGY - це ведучий представник в Україні у сфері продажу обладнання для переробки відходів. Завдяки нашим спеціалістам, які мають великий досвід роботи в даній галузі в Україні та Європі, ми пропонуємо найвигідніші рішення для вашого бізнесу

Компанія RIKO RT виготовляє вертикальні та горизонтальні преса, прес компактори, матеріал для пресування і продовжує розвивати модельний ряд.

В розробці та виробництві обладнання ми дотримуємося максимального контролю за якістю метало-конструкцій, використовуючи тільки високоякісні електричні та гідравлічні комплектуючі для забезпечення високої надійності обладнання, максимальної безпеки використання та простоти у обслуговуванні.

Наша мета - бездоганна якість за доступну ціну, для забезпечення максимальної ефективності і прибутку від вторинних ресурсів.

Все це, разом з кваліфікованим сервісним обслуговуванням, дозволяє нам гарантувати високу якість і тривалий термін експлуатації обладнання.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 30.11.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

переробка макулатури львів, пресування макулатури, обладнання для переробки відходів, обладнання для переробки макулатури, горизонтальний прес, вертикальний прес ціна, купити прес компактор, преси для металобрухту, пакетувальний прес замовити, прес для пет пляшки, купити прес для пластику, прес для пластикових бутилок, макулатурний прес, прес для картону, прес для пресування відходів вартість, стаціонарні прес компактори ціна, переробка відходів у львові, замовити біокомпактори, устаткування для переробки макулатури, прес v-5

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.