Універсальний львівський довідник

БОРЖАВА, САНАТОРІЙ, ТОВ

Адреса:
90154, Закарпатська обл., Іршавський р-н, с. Довге, вул. Січових Стрільців, 15
Телефон основний:
(03144) 71373
Телефони:
(067) 3105303
Факс:
(03144) 71373

Про компанію

Керівник:
Гурін Олег Васильович — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Діяльність санаторно-курортних закладів

Продукція, послуги:

Основним методом лікування в багатопрофільному санаторії «Боржава» є бальнеотерапія. У нас використовується унікальний комплекс мінеральних лікувальних вод 5-ти типів з різним хімічним складом і відповідно різними цілющими властивостями. Це робить можливим одночасне ефективне лікування різних захворювань: шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату, верхніх дихальних шляхів, периферичної нервової системи, периферичних судин і порушення обміну речовин, кардіологічних і ендокринологічних захворювань.

Рекламна інформація:

Хочете провести незабутній відпочинок в Карпатах? Отримати море позитиву, хороших емоцій, зарядитися енергією на цілий рік і відчути подих природи? Тоді Вам, друзі, саме до нас, в райський куточок Закарпаття - Санаторій «Боржава».
Санаторій «Боржава» розташований в центрі Закарпатської області, в екологічно чистому Іршавському районі. Сама природа подбала про те, щоб лікування тут було ефективним, а відпочинок - незабутнім. Неможливо передати красу зелених гір, на схилі яких побудований санаторій, описати п’янкий гірське повітря і заспокійливе дзюрчання гірської річки Боржава, що знаходиться поблизу.

В санаторії панують затишок, спокій і тиша. Оригінальний ландшафтний дизайн, розваги у тінистому парку, фонтан, ранковий спів лісових птахів роблять відпочинок у нас неповторним.

Курорт працює в цілорічному режимі. Адже в цій місцевості не буває поганої погоди: сніжна і морозна зима, сухе і спекотне літо, м’яка і тепла осінь, квітуча весна - приваблюють любителів відпочинку в усі пори року.
Відпочиваючи у нас, Ви ознайомитися з історичними пам’ятками Закарпаття під час екскурсій, з фольклором і традиціями місцевого населення, отримаєте заряд енергії і гарного настрою, а також зміцните своє здоров’я.
Основним природно-лікувальним фактором є комплекс з п’яти унікальних природних вод. У наш час бальнеотерапія - це основа санаторно-курортного лікування. Ванни з термальною мінеральною водою ”Теплиця” доповнюються сучасними технологіями підводного аерогідромассажа, в басейнах з мінеральною водою застосовуються нові методики аквагімнастики.
Мінеральні води - ”Боржавська”, ”Кушницька № 12-и”, ”Кушницька № 876” і ”Олегівська” завдяки своїм хімічним складом, і відповідно різними цілющими властивостями, забезпечують одночасне ефективне лікування різних захворювань.
Ефективність їх застосування при лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату, верхніх дихальних шляхів, периферичної нервової системи, периферичних судин і порушення обміну речовин підтверджена Українським науково-дослідним інститутом медичної реабілітації та курортології (УкрНДІ Мріке, м. Одеса).
Родзинкою для відпочивальників є винотерапія - лікувальні процедури із застосуванням суміші з мінеральної води та закарпатського вина.

Ключові слова:

санаторно – курортне лікування, екскурсії по закарпаттю, піший туризм в закарпатті, грязелікування, готельні послуги, лікування, фестивалі та свята, культурне життя, спортивне життя, харчування, мінеральна вода, нордична ходьба, іпотерапія, світлолікування, аерозольтерапія, теплолікування, бальнеотерапія, лікувальний масаж, гідропатія, котеджи, бенкетний зал, кафе, готель, санаторій, кінний спорт, конференц-сервіс, термальні ванни, мінеральні ванни, душ шарко

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
33519080

Графік роботи

Понеділок:
від 00:00 до 24:00
Вівторок:
від 00:00 до 24:00
Середа:
від 00:00 до 24:00
Четвер:
від 00:00 до 24:00
П'ятниця:
від 00:00 до 24:00
Субота:
від 00:00 до 24:00
Неділя:
від 00:00 до 24:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Говорова Вероника Дмитрівна — зам директора
Дата перевірки:
03.12.2018