Універсальний львівський довідник

РЕМОНТ ГАЗОВИХ КОТЛІВ ТА КОЛОНОК

Фактична адреса:
79000м. Львів
Телефон основний:
(098) 2665461

Про компанію

Керівник:
Сергій

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

- Ремонт та монтаж котлів, колонок закордонних марок Vaillant, Bosch, JUNKERS, Buderus, Beretta, Ferroli, Termet, Immergaz, Ariston, Chaffoteaux, Saunier Duval, Viessman, FONDITAL, Baxi.
- Промивка теплообмінників, реалізація запчастин, ремонт плат керування.
- Можливий цілодобовий виїзд майстра.
- А також монтаж систем опалення будь-якої складності, промивка систем опалення.
- Гарантія на виконану роботу 6 місяців.

Рекламна інформація:

Як і будь-яка техніка, котел потребує своєчасного обслуговування та технічного огляду. Від цього залежить ефективність та тривалість його експлуатації. Крім того, для повноцінної роботи необхідно проводити поточний (профілактичний) ремонт котлів та котельного обладнання. Якщо ремонт котла не здійснити своєчасно, то неоптимальний режим роботи призведе до аварійної ситуації.

Своєчасне, якісне та оперативне сервісне обслуговування котлів та котельного обладнання дозволяє скоротити кількість збоїв функціонування, мінімізувати розхід палива, а також уникнути виходу з ладу котла і, відповідно, додаткових витрат, пов’язаних з його ремонтом.

Ключові слова:

автоматика для котлів, заміна котла, запчастини для газових котлів, запчастини для котлів, запчастини до котлів, насоси для котлів, налагодження котла, обслуговування газових котлів, обслуговування котлів, підключення газових колонок, підключення котла, ремонт автоматики, ремонт бойлерів, ремонт газового котла, ремонт газових колонок bosch, ремонт газових котлів аристон, ремонт газових котлів львів, ремонт пальників, ремонт колонок, ремонт котельного обладнання, ремонт котла, ремонт котлів vaillant, ремонт котлів львів, ремонт котлів опалення, ремонт насосів для котлів, ремонт опалювальних котлів, ремонт системи опалення, сервіс котла, сервіс котлів, сервісне обслуговування газових котлів, сервісне обслуговування котлів, теплообмінники для котлів, технічне обслуговування, підігрів підлоги ціна, підігрів для даху

Маркетингова інформація

Торгова марка:
VIESSMANN, BOSCH, VAILLANT, Німеччина
Торгова марка:
BERETTA, ARISTON, FERROLI, Італія
Торгова марка:
TERMET, Польша

Графік роботи

Понеділок:
від 09:30 до 18:30
Вівторок:
від 09:30 до 18:30
Середа:
від 09:30 до 18:30
Четвер:
від 09:30 до 18:30
П'ятниця:
від 09:30 до 18:30

Службова інформація

Профіль редагував:
Сергій
Дата перевірки:
26.02.2018