Універсальний львівський довідник

СФЕРА, ТОВ

Юридична адреса:
80300, Львівська обл., Жовківський р-н, м. Жовква, вул. Визволення, 7
Фактична адреса:
79020м. Львів, вул. Північна, 1
Поштова адреса:
79020, м. Львів, вул. Північна, 1
Телефон основний:
(032) 2441617
Телефони:
(032) 2441717

Про компанію

Керівник:
Нарольський Роман Ярославович
Рік заснування:
2004

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Виготовлення ексклюзивної самоклейкої етикетки в рулонах.

Рекламна інформація:

Компанія «Сфера» спеціалізується на виготовленні ексклюзивної етикетки. Замкнений цикл виробництва – від оригінал-макету до готової продукції – одна з прерогатив для наших клієнтів.

Налагоджена система поставки сировини на підприємство, а також відвантаження та доставка готової продукції, роблять співпрацю з нами максимально зручною та вигідною.

Базовим у створенні іміджу Компанії стало виконання усіх поліграфічних робіт на трафаретній машині французької компанії SMAG, яка добре відома своєю прецизійністю і якістю, та флексодрукарській машині модульного типу відомої компанії Gallus. На сьогоднішній день флексографія є одним із самих популярних видів друку, оскільки практично не має обмежень по типу матеріалу, на якому друкують (поліетилен, поліпропілен, папір, фольга і т.д.), відрізняється високою якістю відбитків і низькою собівартістю одиниці продукції. Цим способом друку можна передавати безліч відтінків і півтонів, та чітко поєднувати кольори при багатобарвному друку за допомогою автоматичної приводки форм у друкованій машині.

Ми готові виконувати повний цикл виробництва етикетки, в тому числі виготовлення власних флексографських полімерних форм.

У виробництві також використовується високошвидкісна машина фірми RotoFlex VSI для контролю різки і перемотки рулонної продукції, що славиться своєю надійністю і безвідмовністю.

Компанія «Сфера» ніколи не зраджує собі у виборі матеріалів і фарб. Вони завжди відповідають високим світовим стандартам якості. Папір самоклейкий, металізований, глянсовий, матовий – виробництво HERMA (Німеччина). Плівки на самоклейкій основі – компанія RITRAMA, INTERCOAT, FASSON, виробництво Іспанія, Німеччина. Фольга звичайна, фольга голографічна (широка гама кольорів) – виробництво UNIVACCO (Тайвань), KURZ (Німеччина). Ексклюзивні фарби для трафаретного та флексодруку – виробництво SERIKOL (Англія).

Впевнено можемо сказати, що ми не помилились, коли зробили ставку на якість всього, що пов’язано з виробництвом. Найкращі матеріали та обладнання дали основу для появи кардинальних змін в понятті якості самоклейкої етикетки.

У компанії «Сфера» працюють лише професіонали. А впроваджена сучасна система менеджменту допомагає чітко, у визначені терміни, виконувати замовлення та контролювати якість.

Ключові слова:

ексклюзивна самоклейка етикетка

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
31248266

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 15:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Нарольський Роман Ярославович
Дата перевірки:
18.12.2015