Універсальний львівський довідник

РІШЕЛЬЄ, БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ

Адреса:
79007, м. Львів, проїзд Крива Липа, 5, оф. 1а
Телефон основний:
(096) 1925785
Телефони:
(063) 1670550, (032) 2550851

Про компанію

Керівник:
Черкас Ірина Василівна — Керуючий партнер
Рік заснування:
2013

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Пропонуємо Вам двосторонній письмовий та усний переклад з Англійської, Німецької, Французької, Італійської, Польської та інших мов. Переклад офіційних, особистих та юридичних документів. Завірення печаткою Бюро/Нотаріально.

Послуги перекладу:
- Усний переклад
- Переклад документів
- Переклад паспорту
- Переклад диплому
- Нотаріальне засвідчення
- Юридичний переклад
- Медичний переклад
- Технічний переклад
- Економічний переклад
- Переклад сайтів
- Переклад інструкцій

Юридичні послуги:
- Апостиль
- Легалізація документів
- Акредитований переклад
- Присяжний перекладач
- Витребування документів
- Обласна легалізація
- Довідка про несудимість
- Нострифікація документів
- Юридичні послуги іноземцям
- Навчання закордоном
- Корпоративне обслуговування

Рекламна інформація:

У сучасному світі без кордонів дуже часто єдиним бар’єром стає іноземна мова. Перекладачі БП «Рішельє», мов «сірі кардинали», допомагають подолати цю перешкоду, даруючи Вам простоту і легкість спілкування.

Бюро перекладів «РІШЕЛЬЄ» – це професійна команда дипломованих перекладачів, що об’єдналися з метою надання Вам комплексу якісних послуг, пов’язаних із перекладом.

Ми пропонуємо Вам:
- послуги письмового та усного перекладу,
- нотаріальне засвідчення перекладу,
- посередницькі послуги щодо легалізації документів у дипломатичних та консульських установах іноземних держав, а також посередницькі послуги щодо проставлення штампу Апостиль у Міністерстві Закордонних справ України, Міністерстві юстиції України та Міністерстві освіти та науки України.

Чому вам варто звернутись саме до нас:
- До кожного клієнта ми підходимо із РОЗУМІННЯМ. Ми завжди Вас зрозуміємо і запропонуємо найкращий варіант перекладу та умови оплати.
- Виконані нами переклади – це завжди результат величезної ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ і творчої праці, направленої на якнайглибше зрозуміння суті і ідеї оригінального тексту та знаходження найбільш вдалого відповідника для перекладу.
- Ми знаємо, наскільки важливою для клієнта є ШВИДКІСТЬ. Саме тому ми докладаємо максимальних зусиль, аби Ви отримали Ваше замовлення у найкоротші строки. Також Ви завжди можете замовити у нас послугу термінового перекладу.
- З нами Ви ЕКОНОМИТЕ. При замовленні будь-якого типу перекладу Ви відразу будете повідомлені про реальну та остаточну ціну. Постійним клієнтам ми надаємо знижку. У певних ситуаціях ми надаємо наші послуги на умовах pro bono.
- З нами ЛЕГКО. Ви можете завітати до нас – у самий центр славетного міста Львова – або зателефонувати за номерами чи написати за електронною адресою, вказаними на цьому сайті. У який би спосіб Ви не звернулися до нас, ми завжди з легкістю знайдемо для Вас найоптимальнішу пропозицію.
- Своїми перекладами ми ЄДНАЄМО людей, долаючи усі мовні перешкоди.

Завітайте до нас і Ви!

Ключові слова:

бюро перекладів, агентство перекладів центр, нотаріальне засвідчення, письмові переклади, послуги перекладача в центрі львова, апостиль, переклад паспорту, переклад диплому, послуги перекладу, переклад документів, переклад сайтів, акредитований переклад, бюро технічних перекладів, витребування документів, довідка про несудимість, економічний переклад, завірений переклад документів, корпоративне обслуговування, легалізація документів, медичний переклад, навчання закордоном, нострифікація документів, нотаріальний переклад документів, обласна легалізація, переклад інструкцій, переклад офіційних документів, переклад юридичних текстів, перекласти на англійську, послуги послідовного перекладу, послуги синхронного перекладу, послуги усного перекладу, присяжний перекладач, професійний перекладач, синхронний переклад, технічний переклад, усний переклад, хороший перекладач, центр перекладів, юридичний переклад, юридичні послуги, юридичні послуги іноземцям

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3285905457

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Черкас Ірина Василівна — Керуючий партнер
Дата перевірки:
31.10.2018