Універсальний львівський довідник

ГАРМОНІЯ, НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР, КУРСИ ПЕРУКАРІВ

Адреса:
79019, м. Львів, просп. Чорновола, 63, пов. 8
Телефон основний:
(067) 3145653
Факс:
(032) 2474600

Про компанію

Керівник:
Чубрікова Еріка
Рік заснування:
2000

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Освіта дорослих та інші види освіти
  • Надання послуг перукарнями та салонами краси

Продукція, послуги:

Програми навчання в школі ”Гармонія”:
- Перукарі широкого профілю
- Перукар - чоловічий майстер
- Майстри манікюру
- Художній манікюр та дизайн
- Стиліст - імідж-мейкер
- Уроки самомакіяжу
- Косметологи
- Нарощування та завивка вій
- Масаж (лікувальний)
- Нарощування нігтів
- Нарощування волосся
- Школа вишуканих манер
- Молодша медсестра

Крім основних програм, тут представлені програми арт-візажу, боді-арту і мистецтва гриму.

Рекламна інформація:

Професійна школа стилю та макіяжу ”Гармонія” - перша в Україні, яка здійснює навчання за Європейськими методиками (техніка розтушовування). Одна з основних переваг школи - широкий доступ до новинок професійної косметики і широкий доступ до дослідження і Європейських розробок. Застосування європейського досвіду make-up академій дозволяє випускати стилістів та візажистів, затребуваних не тільки в Україні, але і за кордоном.

Сама система навчання вигідно відрізняється від інших українських шкіл візажу. Професійна школа ”Гармонія” навчає по Європейській методиці. Ця система багатогранна і одночасно проста: теорія + приклад (1,5 - 2 години), практика (1,5 - 2 години). Застосовувана техніка розтушовування, за рахунок плавних переходів, надає макіяжу природний вигляд.

Головний акцент ми робимо на розкриття унікального творчого потенціалу кожного учня. Ми даємо потужну базу умінь і навичок, яка дозволяє сформувати власне бачення, свій стиль. Ми не обмежуємо своїх учнів-якими стандартами, а допомагаємо грамотно використовувати закони і красиво порушувати канони.

Ключові слова:

курси візажистів у львові, курси манікюру ціна, курси перукарів львів, курси перукарів стилістів, курси перукаря у львові, курси перукаря-модельєра у львові, курси професійні, апаратна косметологія, боді арт, боді масаж, вакуумний масаж, весільні зачіски з квітами, вечірні зачіски, виклик перукаря, вишивка, візаж, візажисти, воскова депіляція, депіляція, завивка вій, заплітання волосся, запросити перукаря додому, зачіски з квітами, зачіски на випускний, зачіски різного стилю, зробити художній манікюр, квантова епіляція, корекція нігтів, косметологія, косметологія обличчя, крій та шиття, лазерна епіляція, масаж лікувальний, модні стрижки 2017 2018, навчання нарощуванню вій, навчання перукарів, навчитись здібностям перукаря, навчитись перукарству, накладні вії, наростити вії, нарощування вій, нарощування волосся, нарощування довжини волосся, нарощування і моделювання, отримати навики перукаря, перукар жіночий майстер, перукар чоловічий майстер, перукарі модельєри широкого профілю, перукар-модельєр, перукарня, перукарство, перукарські курси львів, підвищення кваліфікації для перукарів, продаж косметики, професійна косметика, професійні перукарські послуги, різні види художнього манікюру, стиліст імідж мейкер, управління салонами краси, уроки самомакіяж, художній дизайн, художній манікюр, художній манікюр, чистка обличчя, чоловічі стрижки, школа витончених манер, як нарощувати вії

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
2383714847

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 19:00
Вівторок:
від 10:00 до 19:00
Середа:
від 10:00 до 19:00
Четвер:
від 10:00 до 19:00
П'ятниця:
від 10:00 до 19:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Чубрікова Е. В. — директор
Дата перевірки:
04.12.2017