Універсальний львівський довідник

ХЕСЕД-АР’Є, ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЄВРЕЙСЬКИЙ БЛАГОЧИННИЙ ФОНД

Фактична адреса:
79013м. Львів, вул. Котляревського, 30
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Надають соціальну допомогу незахищеним верствам населення єврейської національності.

Пропонують більше сорока найменувань реабілітаційного обладнання у прокат, розробляють індивідуальні мобільні пристосування. Патронажна служба фонду забезпечує медичне обслуговування, догляд на дому людей з особливими потребами, похилого віку і хворих. Допомагають у вирішенні побутових питань: закупівлі продуктів, здійсненні ремонту побутової і сантехніки, пранні білизни, приготуванні обідів, тощо.

Запрошують до співпраці волонтерів і благодійників.

Рекламна інформація:

Благодійний фонд “Хесед-Ар`є” – некомерційна благодійна організація, ціллю якої є: розшук малозабезпечених євреїв у Львові і регіоні; надання їм соціальної допомоги; духовне відродження єврейської общини; збереження культурно-історичної спадщини.

У 30 програмах по забезпеченню потреб хворих, інвалідів, людей похилого віку, задіяно більш як 200 волонтерів. В першу чергу це медичні послуги і прокат обладнання, а також консультації психолога. Для створення комфортних умов та мобільності, досвідчені фахівці конструюють необхідне персональне устаткування.

Наші безкорисні добровільні помічники з радістю закуплять та доставлять вам продукти харчування, приготують гарячі обіди, приберуть ваші оселі, проведуть прання білизни та ремонт побутової техніки. У межах проекту «Зимова допомога», кожен потребуючий може отримати теплі ковдри, одяг, взуття.

В фонді діють соціально-освітні проекти - артстудія, майстерні художньої та технічної творчості, комп’ютерний клуб, студія звукозапису. Общинні програми представлені діяльністю танцювальних ансамблів, оркестром клезмерської музики, театром, недільною школою, різноманітними сімейними спілкуваннями.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:30 до 18:30
Вівторок:
від 09:30 до 18:30
Середа:
від 09:30 до 18:30
Четвер:
від 09:30 до 18:30
П'ятниця:
від 09:30 до 15:30

Службова інформація

Дата перевірки:
20.02.2017