Контакти

Фактична адреса:
79013, м. Львів, вул. Котляревського, 30
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ХЕСЕД-АР’Є, ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЄВРЕЙСЬКИЙ БЛАГОЧИННИЙ ФОНД

Контакти

Фактична адреса:
79013, м. Львів, вул. Котляревського, 30
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79013, м. Львів, вул. Котляревського, 30
Факс:

Діяльність

Надають соціальну допомогу незахищеним верствам населення єврейської національності.

Пропонують більше сорока найменувань реабілітаційного обладнання у прокат, розробляють індивідуальні мобільні пристосування. Патронажна служба фонду забезпечує медичне обслуговування, догляд на дому людей з особливими потребами, похилого віку і хворих. Допомагають у вирішенні побутових питань: закупівлі продуктів, здійсненні ремонту побутової і сантехніки, пранні білизни, приготуванні обідів, тощо.

Запрошують до співпраці волонтерів і благодійників.

Інформація

Благодійний фонд “Хесед-Ар`є” – некомерційна благодійна організація, ціллю якої є: розшук малозабезпечених євреїв у Львові і регіоні; надання їм соціальної допомоги; духовне відродження єврейської общини; збереження культурно-історичної спадщини.

У 30 програмах по забезпеченню потреб хворих, інвалідів, людей похилого віку, задіяно більш як 200 волонтерів. В першу чергу це медичні послуги і прокат обладнання, а також консультації психолога. Для створення комфортних умов та мобільності, досвідчені фахівці конструюють необхідне персональне устаткування.

Наші безкорисні добровільні помічники з радістю закуплять та доставлять вам продукти харчування, приготують гарячі обіди, приберуть ваші оселі, проведуть прання білизни та ремонт побутової техніки. У межах проекту «Зимова допомога», кожен потребуючий може отримати теплі ковдри, одяг, взуття.

В фонді діють соціально-освітні проекти - артстудія, майстерні художньої та технічної творчості, комп’ютерний клуб, студія звукозапису. Общинні програми представлені діяльністю танцювальних ансамблів, оркестром клезмерської музики, театром, недільною школою, різноманітними сімейними спілкуваннями.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
09:30 — 18:30
Вівторок:
09:30 — 18:30
Середа:
09:30 — 18:30
Четвер:
09:30 — 18:30
П'ятниця:
09:30 — 15:30
Оновлення даних: 13.10.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.