Універсальний львівський довідник

МАРТЕЛЬ, СТУДІЯ

Адреса:
79053, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 100Е
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Професійний майстер по нарощуванню волосся Марта Нестерук пропонує нарощування волосся безпечними методами, кератинування (відновлення і випрямлення) ”Global Keratin” та Organic Keragen, фарбування волосся GKhair.

Рекламна інформація:

Мартель - студія краси яка користується великою популярністю в місті Львів так як не має гідних конкурентів у своїй ніші.

На сьогоднішній день Мартель представлена ​​двома салонами:

• Martelle на Кн. Ольги.
• Martelle на Чорновола.

Салони краси Мартель - яскрава зірка на темному небосхилі метушливого міста, яка зігріває і облагороджує своїми променями кожного, кого притягує її сяюче світло і це підтверджується високим рівнем сервісу і обслуговування.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг - не виходячи з одного місця, Ви можете отримати повноцінний догляд, починаючи від педикюру, манікюру, послуг перукаря, закінчуючи шугарінгом.

У нашому салоні Ви завжди зможете випробувати на собі унікальні новинки в області краси. Ми завжди в курсі останніх косметичних інновацій.

У салоні використовується, в основному, тільки брендова косметика і новітнє обладнання, а це говорить про те, що якість послуг що надаються знаходиться на високому рівні.

Тонке мистецтво справжнього майстра - побачити справжню красу в людині, справжню гармонію, зрозуміти її внутрішній стан і випустити його назовні, додавши необхідні штрихи. Завдяки своєму великому досвіду наші майстри успішно справляються з цим завданням.

Службова інформація

Дата перевірки:
03.06.2019