Універсальний львівський довідник

АШАН, ГІПЕРМАРКЕТ

Фактична адреса:
81130Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Сокільники, вул. Стрийська, 30
Телефон основний:
(0800) 300551
Факс:
(032) 2420535

Про компанію

Рік заснування:
2010

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Потужний торговий центр, де можна придбати якісні продовольчі і промислові товари в надзвичайно широкому асортименті за найнижчими цінами. Продукти харчування, посуд, меблі, побутова техніка, хімія, косметика, комп’ютери, дитячі речі, одяг і взуття, книги, все для хоббі та відпочинку. Постійно проводяться акції і діють знижки.
Для зручності покупців гіпермаркету Ашан працюють безкоштовні маршрутки за трьома напрямками: до Пр. Червоної Калини, до ТЦ «Іскра»( вул Сихівська) і в Рясне-1. Залишити автомобіль також не проблематично – поруч стоянка на 1900 місць.

Рекламна інформація:

Ще у 1961 році француз Жерар Мюльє відкрив перший магазин Ашан в Рубе, а сьогодні 14 країн світу мають розвинену мережу Ашан Рітейл під різними логотипами. Компанія надає перевагу співпраці з місцевими виробниками і постачальниками, що дозволяє знизити вартість товарів і створити робочі місця. Такий підхід сприяє розвитку економіки в цілому в тих регіонах, де представлена мережа. Її девіз – найнижчі ціни на найвищий асортимент. Гіпермаркет Ашан притримується такої ж політики і пропонує різноманітні продукти і товари широкого вжитку за цінами, які прийнятні клієнтам з різною купівельною спроможністю.
Пріоритетом діяльності Ашан є висока якість товарів. Уже під час перевезення і прийому продуктів і сировини контролюється температура зберігання і дотримання санітарних норм. Всі товари на складах і в торгових залах зберігаються в відповідних умовах. Персонал, який працює на власному виробництві, носить спеціальну форму і ретельно виконує вимоги до особистої гігієни. Щомісяця проводяться лабораторні дослідження фірмової продукції і приміщень. За безпеку і якість продуктів відповідають санітарний і ветеринарний лікар, їх посади включені в штат співробітників торгового закладу.
Продовольчі відділи магазину – м’ясний, рибний, молочний, кондитерський, напої, консерви, чай і кава, крупи, овочі і фрукти, олії, хлібний і інші. Тут продають власну випічку, кулінарію і кондитерські вироби. Ашан - гіпермаркет, в якому можна придбати не тільки продукти, а й товари для дому, відпочинку, спорту і розваг. Також одяг і взуття для дітей і дорослих, побутову і цифрову техніку, книги, засоби по догляду за тілом, помешканням і речами. Торгові зали просторі, обладнані необхідним устаткуванням. Весь асортимент систематизовано і розміщено в холодильниках і стелажах таким чином, щоб покупці могли легко зорієнтуватися і не тратити на вибір багато часу і сил.
Адміністрація Ашан надає великого значення благодійній діяльності і постійно бере участь у таких програмах, а також пропонує нові можливості для молоді.

Графік роботи

Понеділок:
від 08:30 до 23:00
Вівторок:
від 08:30 до 23:00
Середа:
від 08:30 до 23:00
Четвер:
від 08:30 до 23:00
П'ятниця:
від 08:30 до 23:00
Субота:
від 08:30 до 23:00
Неділя:
від 08:30 до 23:00

Службова інформація

Дата перевірки:
22.01.2019