Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів, вул. Володимира Великого, 58
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

АШАН, ГІПЕРМАРКЕТ

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів, вул. Володимира Великого, 58
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів, вул. Володимира Великого, 58
Телефони:

Діяльність

Потужний торговий центр, де можна придбати якісні продовольчі і промислові товари в надзвичайно широкому асортименті за найнижчими цінами. Продукти харчування, посуд, меблі, побутова техніка, хімія, косметика, комп’ютери, дитячі речі, одяг і взуття, книги, все для хоббі та відпочинку. Постійно проводяться акції і діють знижки.
Для зручності покупців гіпермаркету Ашан працюють безкоштовні маршрутки за трьома напрямками: до Пр. Червоної Калини, до ТЦ «Іскра»( вул Сихівська) і в Рясне-1. Залишити автомобіль також не проблематично – поруч стоянка на 1900 місць.

Інформація

Ще у 1961 році француз Жерар Мюльє відкрив перший магазин Ашан в Рубе, а сьогодні 14 країн світу мають розвинену мережу Ашан Рітейл під різними логотипами. Компанія надає перевагу співпраці з місцевими виробниками і постачальниками, що дозволяє знизити вартість товарів і створити робочі місця. Такий підхід сприяє розвитку економіки в цілому в тих регіонах, де представлена мережа. Її девіз – найнижчі ціни на найвищий асортимент. Гіпермаркет Ашан притримується такої ж політики і пропонує різноманітні продукти і товари широкого вжитку за цінами, які прийнятні клієнтам з різною купівельною спроможністю.
Пріоритетом діяльності Ашан є висока якість товарів. Уже під час перевезення і прийому продуктів і сировини контролюється температура зберігання і дотримання санітарних норм. Всі товари на складах і в торгових залах зберігаються в відповідних умовах. Персонал, який працює на власному виробництві, носить спеціальну форму і ретельно виконує вимоги до особистої гігієни. Щомісяця проводяться лабораторні дослідження фірмової продукції і приміщень. За безпеку і якість продуктів відповідають санітарний і ветеринарний лікар, їх посади включені в штат співробітників торгового закладу.
Продовольчі відділи магазину – м’ясний, рибний, молочний, кондитерський, напої, консерви, чай і кава, крупи, овочі і фрукти, олії, хлібний і інші. Тут продають власну випічку, кулінарію і кондитерські вироби. Ашан - гіпермаркет, в якому можна придбати не тільки продукти, а й товари для дому, відпочинку, спорту і розваг. Також одяг і взуття для дітей і дорослих, побутову і цифрову техніку, книги, засоби по догляду за тілом, помешканням і речами. Торгові зали просторі, обладнані необхідним устаткуванням. Весь асортимент систематизовано і розміщено в холодильниках і стелажах таким чином, щоб покупці могли легко зорієнтуватися і не тратити на вибір багато часу і сил.
Адміністрація Ашан надає великого значення благодійній діяльності і постійно бере участь у таких програмах, а також пропонує нові можливості для молоді.

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
2010

Графік роботи

Понеділок:
08:30 — 23:00
Вівторок:
08:30 — 23:00
Середа:
08:30 — 23:00
Четвер:
08:30 — 23:00
П'ятниця:
08:30 — 23:00
Субота:
08:30 — 23:00
Неділя:
08:30 — 23:00
Оновлення даних: 14.01.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.