Універсальний львівський довідник

ВПУ-8

Фактична адреса:
82402Львівська обл., м. Стрий, вул. Кобилянської, 4
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Рекламна інформація:

У древньому місті Стрий, на березі гірської річки, посеред зелених столітніх лип, росташувалося наше рідне училище - Вище професійне училище №8 міста Стрия. Засвою довгу історію, а засноване училище в січні 1945 року, в училищі здобули професійний фах та стали кваліфікованими робітниками близко 40 тисяч випускників.
У Вище професійне училище №8 м. Стрия приймаються юнаки та дівчата з освітою 9-11класів та віком від 15 до 26 років. Зараховані в училище учні забезпечуються стипендією, харчуванням та хуртожитком.
В училищі працюють талановиті, розумні та обдаровані викладачі і майстри виробничого навчання, які передають свої знання та досвід учням. До послуг наших учнів десятки добре обладнених навчальних кабінетів, лабораторій, навчально - виробничих майстерень, культурно - побутови1 корпус з активним запасом та їдальнею, спортивним тринажерний та конфереційний зал, гуртожиток із евроопаленням, кінозалом, бібліотека та інтернетю.
Законом життя в училищі для працівників є латинський вислів ”Fmilia una sumus” - ”Ми є одна сім’я”. Ласкаво запрошуємо до нас на навчання.

Службова інформація

Дата перевірки:
05.01.2017