Універсальний львівський довідник

ТАС, ЗАХІДНА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ 1

Юридична адреса:
79019, м. Львів, вул. Староміська, 1/11
Фактична адреса:
79019м. Львів, вул. Староміська, 1, к. 11
Телефон основний:
(050) 3358945

Про компанію

Керівник:
Пушкіна Світлана Григорівна — Директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Страхова компанія ”ТАС” один з лідерів ринку, який пропонує послуг за наступними видами страхування:
1. Страхування транспорту
2. Страхування відповідальності
3. Страхування майна
4. Медичне страхування
5. Страхування туристів
6. Страхування від нещасного випадку
7. Страхування с / г ризиків
8. І багато інших...

Рекламна інформація:

Кожна людина прагне впевненості в завтрашньому дні, стабільності в житті, потребує гарантованого захисту та підтримки у важку мить. Забезпечити такий захист — головна мета Страхової Групи «ТАС».

Наша компанія працює в Україні з жовтня 1998 року і є частиною потужної Інвестиційно-фінансової групи, до якої також належить низка фінансових, торгових та промислових структур.

Надійність СГ «ТАС» гарантована не лише статутним капіталом, що забезпечений резервним фондом, але й чинним механізмом перестрахування великих ризиків. Компанія працює з провідними перестрахувальниками світу.

СГ «ТАС» — універсальний страховик, що пропонує споживачам більше 80 страхових продуктів за різними видами добровільного та обов’язкового страхування. Продукти сформовані в комплексні страхові програми, відповідно до яких кожен клієнт — юридична або фізична особа — може застрахувати свої ризики як окремо, так і в комплексі.

Компанія має ліцензії Держфінпослуг України на здійснення 32 видів страхування, з них 18 — у формі добровільного, і 14 — у формі обов’язкового. Нині СГ «ТАС» є одним з лідерів ринку за страховими виплатами.

Передовий менеджмент, сучасні методи ведення бізнесу, нові технології та професійний колектив гарантують упевненість у майбутньому, захист та спокій нашим клієнтам.

Ключові слова:

автоцивілка, страхування, страхові компанії львів, медичне страхування в україні, обов язкове страхування, особисте страхування, тас страхування, страхова, страхова компанія львів, страхова компанія тас львів, страховий поліс, страховий ринок, страховий ринок україни, страховий тариф, страхові компанії, рейтинг страхових компаній, страховка львів, страхування авто, страхування від нещасних випадків, страхування відповідальності, страхування життя, страхування життя в україні, страхування львів, страхування цивільної відповідальності, туристичне страхування, медична страховка, страхова група тас, страхова тас, автострахування, автоцивілка львів, види страхування, добровільне медичне страхування, добровільне страхування, договір страхування, екологічне страхування, експрес страхування, медичне страхування, майнове страхування, страхування в туризмі, вартість автоцивілки, страхування в україні, страхування вантажів, новини страхування в україні, страхування від нещасного випадку, автотранспортне страхування, страхування дітей, накопичувальне страхування життя, авіаційне страхування, страхування зелена карта, група тас, страхування нерухомості, страхування ризиків, страхування транспортних засобів, страхування туристів, міжнародна страхова компанія, страхові брокери, поліс страхування, страхова компания княжа, поліс медичного страхування, поліс автоцивілки, каско страхування, добровільне медичне страхування в україні, онлайн страхування, види страхування життя, страхування авто львів, види страхування в україні, страхові компанії в україні, страхові послуги, страховка авто львів, страховка життя, види медичного страхування, види добровільного страхування, змішане страхування життя

Службова інформація

Профіль редагував:
Пушкіна Світлана Григорівна
Дата перевірки:
16.02.2018