Універсальний львівський довідник

ЗАХІД КВАДРО-ТУР

Фактична адреса:
80375Львівська обл., Жовківський р-н, с. Зарудці
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Пропонуємо прогулянки на квадроциклах під Львовом за такими маршрутами.
1) Зарудці-Завадів (Чорний луг, озеро, гора Берекавиця) - 1,5 год./25 км.;
2) Зарудці-Бірки-Ясниська (Масова гора, озеро) - 4 год./35 км.;
3) Зарудці-Майдан-Крехів (Монастир на вершині скель, заповідне урочище, хатинки в стилі ”Шевченківського гаю) - 7 год./57 км.;
4) Нічний заїзд.

Якщо ж ви хочете більше ніж просто прогулянку на квадроциклах, ми організуємо для вас смачний пікнік на свіжому повітрі, змагання, екскурсію до музею Євгена Коновальця а також у вас буде можливість відвідати і краівку на тереторії Берекавиці в с. Зашків, та навіть нічний екстремальний заїзд.

Рекламна інформація:

Прогулянки на квадроциклах разом з ”ЗАХІД КВАДРО-ТУР” під Львовом – це справжня пригода для тих, хто хоче нових емоцій, незабутніх вражень і заряд адреналіну.
Маршрути проходять по пересіченій місцевості і бездоріжжю по лісі, щоб ви в повній мірі відчули міць надійного квадроцикла і задоволення від подолання будь-яких перешкод.
Після короткого інструктажу наші гіди ознайомлять вас із правилами безпеки, пояснивши як керувати даним транспортним засобом , щоб прогулянка була максимально розважальною і хвилюючою.
Ви зробите зупинки в наймальовничіших місцях, куди неможливо дістатися ні пішки, ні на автомобілі.

Красиві фото і селфі – гарантовані.

Ключові слова:

оренда квадроциклів, покататися на квадроциклах у львові, прокат квадроциклів, оренда квадроциклів львів, оренда квадроцикла у львові, де покататися на квадроциклах, квадроцикл в оренду, квадроцикли оренда, квадроцикли львів прокат, квадроцикли на прокат, квадроцикли покататися, квадроцикли прокат, покататися на квадроциклах, прокат дитячих квадроциклів, прокат квадроциклів, прокат квадроциклів львів, прокат квадроциклів ціна, екстрім відпочинок, відпочинок для екстрималів, квадроцикли львів прокат

Службова інформація

Профіль редагував:
Лобанов Любомир Миколаєвич — Засновник
Дата перевірки:
09.09.2019