Універсальний львівський довідник

ГЕФЕЛЄ УКРАЇНА, МЕБЛЕВА ТА СТОЛЯРНА ФУРНІТУРА

Адреса:
79037, м. Львів, вул. Хмельницького, 200, пов. 1
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво інших виробів з пластмас
  • Інші види оптової торгівлі

Продукція, послуги:

- товари для дому (для кухні, ванної кімнати, гардеробної, вітальні, кабінету, аксесуари для дверей, меблеві ручки);
- товари для бізнесу (меблева фурнітура, столярна фурнітура, системи освітлення, електронні системи доступу, інструменти).

Рекламна інформація:

«Häfele» - один із світових лідерів в галузі виробництва та продажу меблевої та столярної фурнітури. Компанія Hafele була створена в 1923 році в місті Нагольд, Німеччина.

На даний момент Häfele налічує близько 3 тисячі 300 співробітників по всьому світу, має складські приміщення в більш ніж 30 країнах та філії, розташовані більш ніж 120 країнах. За цей час Häfele зарекомендувала себе як лідируюча глобальна організація.

Компанія Häfele завжди висуває на передній план надійність, досвід, застосування знань і компетентність у питаннях виробництва. Особливе місце серед численних переваг займають такі, як широкий вибір продукції, розрахований на будь-якого споживача, лідируючі положення в області кріпильної фурнітури, надійна система контролю якості, наявність обширної всесвітньої мережі, послуга оформлення і доставки спецзамовлень.

Завдяки високому попиту на продукцію концерну в Україні в 2009 році була створена компанія «Гефелє Україна», яка стала 33-ю дочірньою компанією концерна Hafele GmbH.

Сьогодні компанія «Гефелє Україна» співпрацює з найбільшими виробниками меблів, будівельними компаніями та дилерами. Якісно налагоджена логістика, безкомпромісна німецька якість і постійна професійна підтримка клієнтів - запорука успіху компанії на українському ринку. Головний офіс «Гефелє Україна» та логістичний центр розташований у місті Львові.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
36190394

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 17:30
Вівторок:
від 09:00 до 17:30
Середа:
від 09:00 до 17:30
Четвер:
від 09:00 до 17:30
П'ятниця:
від 09:00 до 17:30

Службова інформація

Профіль редагував:
Мекелита Ольга
Дата перевірки:
06.02.2019