Контакти

Адреса:
79037, м. Львів, вул. Хмельницького, 200, пов. 1
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ГЕФЕЛЄ УКРАЇНА, МЕБЛЕВА ТА СТОЛЯРНА ФУРНІТУРА

Контакти

Адреса:
79037, м. Львів, вул. Хмельницького, 200, пов. 1
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Адреса:
79037, м. Львів, вул. Хмельницького, 200, пов. 1
Телефони:

Діяльність

- товари для дому (для кухні, ванної кімнати, гардеробної, вітальні, кабінету, аксесуари для дверей, меблеві ручки);
- товари для бізнесу (меблева фурнітура, столярна фурнітура, системи освітлення, електронні системи доступу, інструменти).

Інформація

«Häfele» - один із світових лідерів в галузі виробництва та продажу меблевої та столярної фурнітури. Компанія Hafele була створена в 1923 році в місті Нагольд, Німеччина.

На даний момент Häfele налічує близько 3 тисячі 300 співробітників по всьому світу, має складські приміщення в більш ніж 30 країнах та філії, розташовані більш ніж 120 країнах. За цей час Häfele зарекомендувала себе як лідируюча глобальна організація.

Компанія Häfele завжди висуває на передній план надійність, досвід, застосування знань і компетентність у питаннях виробництва. Особливе місце серед численних переваг займають такі, як широкий вибір продукції, розрахований на будь-якого споживача, лідируючі положення в області кріпильної фурнітури, надійна система контролю якості, наявність обширної всесвітньої мережі, послуга оформлення і доставки спецзамовлень.

Завдяки високому попиту на продукцію концерну в Україні в 2009 році була створена компанія «Гефелє Україна», яка стала 33-ю дочірньою компанією концерна Hafele GmbH.

Сьогодні компанія «Гефелє Україна» співпрацює з найбільшими виробниками меблів, будівельними компаніями та дилерами. Якісно налагоджена логістика, безкомпромісна німецька якість і постійна професійна підтримка клієнтів - запорука успіху компанії на українському ринку. Головний офіс «Гефелє Україна» та логістичний центр розташований у місті Львові.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 17:30
Вівторок:
09:00 — 17:30
Середа:
09:00 — 17:30
Четвер:
09:00 — 17:30
П'ятниця:
09:00 — 17:30
Оновлення даних: 06.02.2019 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.