Універсальний львівський довідник

УСМІШКА, МАГАЗИН СТОМАТОБЛАДНАННЯ

Адреса:
79022, м. Львів, вул. Виговського, 20б
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Оптова торгівля фармацевтичними товарами
  • Роздрібна торгівля медичними та ортопедичними товарами
  • Медична практика

Продукція, послуги:

Спеціалісти відділу продажу фірми «УСМІШКА» пропонують широкий перелік стоматологічного обладнання, інструментарію, матеріалів провідних фірм світу для комплексного забезпечення стоматологічних клінік та приватних стоматологічних кабінетів. Постійно вивчаємо та аналізуємо роботу відомих світових виробників, удосконалюємо асортимент своєї продукції, враховуючи професійні інтереси та потреби лікарів-стоматологів всіх спеціальностей, а також зубних техніків.

Інтернет - магазин www.esmile.com.ua пропонує стоматологічні та зуботехнічні матеріали, інструменти, пристрої та обладнання для стоматологічних кабінетів, клінік та зуботехнічних лабораторій. Асортимент сайту щоденно розширюється. У нас Ви зможете знайти продукцію як елітних, так і бюджетних виробників.

«УСМІШКА» – має партнерські зв’язки з передовими європейськими компаніями: «Edenta», «Voco», «Ritter», «Muller-omicron», «MK-dent», «Bredent», «Baush», «Dentex».

Рекламна інформація:

РОДИННА СТОМАТОЛОГІЯ «УСМІШКА» уже понад 27 років працює у двох напрямках:
1. Надання стоматологічних послуг в клініці.
2. Продаж стоматологічного обладнання, інструментів та витратних матеріалів в галузі стоматології.

В офісі фірми у Львові працює виставка-магазин по продажу представленої продукції. Також у Львові працює мережа стоматологічних магазинів «УСМІШКА». Досвідчені менеджери-консультанти допоможуть клієнтам у виборі необхідного товару.

РОДИННА СТОМАТОЛОГІЯ «УСМІШКА» - офіційний представник стоматологічного обладнання всесвітньо відомої німецької фірми Ritter, високий технічний рівень та стабільна якість якої підтверджені численними нагородами, авторськими свідоцтвами та патентами.

Ritter – це світовий лідер з виробництва стоматологічного обладнання класу «Люкс». Потужний виробник, що має представництва на всіх континентах: США, Канада, Австралія, Франція, Австрія, Нідерланди, Бельгія, Китай, Індонезія, Польща, Болгарія, Румунія – лише незначна частина з довгого переліку. Ritterпредставлений практично в усіх країнах світу.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання інженерами сервіс-центру.

У всіх випадках ми прагнемо запропонувати найкраще співвідношення ціна-якість. Цінова політика компанії спрямована на довготривале взаємовигідне співробітництво і передбачає спеціальну Програму лояльності.

Детально з умовами Програми можна ознайомитись за тел. (0800) 211-529

Маркетингова інформація

Торгова марка:
Edenta, Voco, Ritter, Muller-omicron, MK-dent, Bredent, Baush, Dentex

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
35444452

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
04.12.2019