УСМІШКА, МАГАЗИН СТОМАТОБЛАДНАННЯ
Адреса:
79022, м. Львів, вул. Виговського, 20б
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

УСМІШКА, МАГАЗИН СТОМАТОБЛАДНАННЯ

УСМІШКА, МАГАЗИН СТОМАТОБЛАДНАННЯ
Адреса:
79022, м. Львів, вул. Виговського, 20б
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
УСМІШКА, МАГАЗИН СТОМАТОБЛАДНАННЯ
Адреса:
79022, м. Львів, вул. Виговського, 20б
Телефони:

Діяльність

Спеціалісти відділу продажу фірми «УСМІШКА» пропонують широкий перелік стоматологічного обладнання, інструментарію, матеріалів провідних фірм світу для комплексного забезпечення стоматологічних клінік та приватних стоматологічних кабінетів. Постійно вивчаємо та аналізуємо роботу відомих світових виробників, удосконалюємо асортимент своєї продукції, враховуючи професійні інтереси та потреби лікарів-стоматологів всіх спеціальностей, а також зубних техніків.

Інтернет - магазин www.esmile.com.ua пропонує стоматологічні та зуботехнічні матеріали, інструменти, пристрої та обладнання для стоматологічних кабінетів, клінік та зуботехнічних лабораторій. Асортимент сайту щоденно розширюється. У нас Ви зможете знайти продукцію як елітних, так і бюджетних виробників.

«УСМІШКА» – має партнерські зв’язки з передовими європейськими компаніями: «Edenta», «Voco», «Ritter», «Muller-omicron», «MK-dent», «Bredent», «Baush», «Dentex».

Інформація

РОДИННА СТОМАТОЛОГІЯ «УСМІШКА» уже понад 27 років працює у двох напрямках:
1. Надання стоматологічних послуг в клініці.
2. Продаж стоматологічного обладнання, інструментів та витратних матеріалів в галузі стоматології.

В офісі фірми у Львові працює виставка-магазин по продажу представленої продукції. Також у Львові працює мережа стоматологічних магазинів «УСМІШКА». Досвідчені менеджери-консультанти допоможуть клієнтам у виборі необхідного товару.

РОДИННА СТОМАТОЛОГІЯ «УСМІШКА» - офіційний представник стоматологічного обладнання всесвітньо відомої німецької фірми Ritter, високий технічний рівень та стабільна якість якої підтверджені численними нагородами, авторськими свідоцтвами та патентами.

Ritter – це світовий лідер з виробництва стоматологічного обладнання класу «Люкс». Потужний виробник, що має представництва на всіх континентах: США, Канада, Австралія, Франція, Австрія, Нідерланди, Бельгія, Китай, Індонезія, Польща, Болгарія, Румунія – лише незначна частина з довгого переліку. Ritterпредставлений практично в усіх країнах світу.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання інженерами сервіс-центру.

У всіх випадках ми прагнемо запропонувати найкраще співвідношення ціна-якість. Цінова політика компанії спрямована на довготривале взаємовигідне співробітництво і передбачає спеціальну Програму лояльності.

Детально з умовами Програми можна ознайомитись за тел. (0800) 211-529

Рубрики

Про компанію

Торгові марки:
Edenta, Voco, Ritter, Muller-omicron, MK-dent, Bredent, Baush, Dentex

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 04.12.2019 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.