Універсальний львівський довідник

ЕКСКЛЮЗИВ-ЗАХІД, РЕКЛАМНА АГЕНЦІЯ

Адреса:
79034, м. Львів, вул. Навроцького, 1а
Поштова адреса:
79035, м. Львів, А/с 711
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Морокишка Богдан Петрович — директор
Рік заснування:
2011

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Рекламна діяльність

Продукція, послуги:

У перелік послуг компанії входить:
- реклама на громадському транспорті (трамваї, тролейбуси, маршрутні автобуси);
- брендування автомобілів у містах Західної України;
- візуальна реклама, вивіски, касетони, оформлення вітрин, місць продажу, щити, брандмауери, арки та інші візуальні конструкції;
- широкоформатний друк на плівці, банері, сітці, холсті;
- поліграфічні послуги, візитки, листівки, флаєра, календарі.

Рекламна інформація:

Реклама на транспорті:
- реклама на маршрутних автобусах;
- брендування корпоративного транспорту;
- реклама в громадському транспорті;
- реклама на електротранспорті;
- реклама на задньому вітровому склі.

Реклама на транспорті – один із найпопулярніших видів масової реклами. Як правило, цей вид реклами відносять поряд з рекламою на щитах, рекламою на зупинках громадського транспорту, рекламою на дахах і стінах будинків.

Ми готові забезпечити Вам весь спектр послуг по розміщені реклами на транспорті у Львові та Західному регіоні (Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Ужгород, Луцьк, Рівне, Хмельницький), а також ми гарантуємо Вам якість виготовлення рекламних зображень та несемо повну відповідальність за зовнішній вигляд рекламоносіїв упродовж усього терміну експонування рекламного зображення.

Реклама в транспорті:
- адресна програма по розміщенню рекламних листівок в транспорті у м. Львів;
- реклама в поїздах “Львівської залізниці”.

Рекламу в транспорті важко переоцінити, якщо потрібно донести до потенційного клієнта інформацію про нові види послуг та їхні переваги, повідомлення про акції та умови їх проведення для широкого загалу соціально активної частини населення. Громадським транспортом користується понад 80% жителів нашого міста щодня. Кожного дня людина проводить в салоні транспортного засобу всередньому 20-40 хв зранку і стільки ж ввечері. Такі поїздки важко назвати захоплюючими та різноманітними і погляд мимоволі шукає об’єкт за який можна зачепитись на загальному безбарвному фоні салону маршрутки, тролейбуса чи трамвая. В ролі таких об’єктів виступають салонні листівки з корисною інформацією, звичайно при умові що вони виготовлені професійно та із врахуванням особливостей рекламованого товару чи послуги.

Брендування транспорту:
- обклейка легкових авто;
- обклейка тентораних машин;
- обклейка цистерн та бочок.

Якщо Ваша фірма володіє власним автотранспортом, і не використовує його як рекламоносій, то втрачає ефективний та рентабельний засіб комунікації.

Фірмовий автотранспорт – відмінний засіб для розміщення інформації та реклами. Яскрава, барвиста і динамічна, реклама на транспорті – один з найбільш емоційних і дієвих, а її розміри обмежені лише розмірами самого транспортного засобу.

Зовнішня реклама:
- вивіски;
- касетони;
- стелли;
- біг-борди;
- дорожні арки;
- брендмауери.

Незалежно від місця розташування (на фасаді будинку, біля входу, всередині приміщення), вивіски – це завжди обличчя фірми, магазину, ресторану, будь-якого підприємства. Вивіски повинні виглядати презентабельно і привабливо, – безглуздість і невміле виконання тут недоречні і категорично заборонені. Вивіски – справа великого смаку. Це хороший офіційний костюм, у якому Вашу компанію вперше побачить покупець, клієнт, партнер. Вивіски – це імідж і маркетинг, вкладаючи гроші у виготовлення дійсно привабливої і з тонким смаком виконаної вивіски, Ви успішно інвестуєте у Ваш бізнес.

Широкоформатний друк:
- друк на самоклеючій плівці;
- друк на банері;
- друк на постері;
- друк на холсті;
- друк на перфорованій плівці.

Широкоформатний друк — це нанесення на різні носії повноколірного зображення, що займає велику площу, за допомогою широкоформатних плотерів. Носіями зображення для широкоформатного друку можуть виступати плівки, папір, тканина, в тому числі банерна тканина, тощо.
Завдяки технічним особливостям і доступній ціні друкована продукція, виготовлена за цифровою технологією, одержала величезну популярність серед абсолютної більшості рекламодавців.
За допомогою широкоформатного друку виготовляються зображення для таких рекламних носіїв, як брендмауери, білборди, скроли, піллони, призматрони, тролли, сітілайти, конвексборди та ін. Крім того, за допомогою такого друку виготовляється реклама на транспорті.

Ключові слова:

реклама в транспорті, зовнішня реклама, широкоформатний друк, , брендування транспорту

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
37325911

Графік роботи

Понеділок:
від 08:00 до 17:00
Вівторок:
від 08:00 до 17:00
Середа:
від 08:00 до 17:00
Четвер:
від 08:00 до 17:00
П'ятниця:
від 08:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
06.06.2019