ГАЗОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ, ГАЗОВЕ ОБЛАДНАННЯ ”ГІС”
Адреса:
79039, м. Львів, вул. Єрошенка, 2
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ГАЗОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ, ГАЗОВЕ ОБЛАДНАННЯ ”ГІС”

ГАЗОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ, ГАЗОВЕ ОБЛАДНАННЯ ”ГІС”
Адреса:
79039, м. Львів, вул. Єрошенка, 2
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ГАЗОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ, ГАЗОВЕ ОБЛАДНАННЯ ”ГІС”
Адреса:
79039, м. Львів, вул. Єрошенка, 2
Телефони:

Діяльність

Фото — ГАЗОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ, ГАЗОВЕ ОБЛАДНАННЯ ”ГІС” Компанія ”ГАЗОВЕ ОБЛАДНАННЯ ”ГІС” пропонує:

- Лічильники газу:
Ельстер BK-G4, Ельстер BK-G4Т, Октава G-1,6; G-2,5; G-4, Галлус G-1,6; G-2,5; G-4, Візар G-4, Метрікс G-25T, Метрікс G-16T, Метрікс G-16, Метрікс G-10Т, Метрікс G-1,6; G-2,5; G-4, Метрікс G-4Т, Метрікс G-6, Метрікс G-6T, Метрікс G-10, Октава G-6, Візар G-6, Ельстер BK-G16Т, Ельстер BK-G16, Ельстер BK-G10Т, Ельстер BK-G10, Ельстер BK-G6Т;

- Сигналізатори:
загазованості ”Страж УМ”, витоку газу Страж S 51 ЗК, витоку газу Страж S 51 ВК, витоку газу ТДГ, витоку газу МАХІ/К-GP230, витоку газу МАХІ/К-GP-універсальний, витоку газу Д&K-2К, газу МАXI/C;

- Регулятори тиску газу:
EKB-10 (кутовий), EKB-10 (прямий), РДГС-10, FRJ/2MBCZ, DКR-70, DКR-50, DSR-10, KHS-2-5A;

- Вузли обліку газу:
(ВОГ) горизонтальний та вертикальний;

- Шафи монтажні:
під лічильник G4 (біла), під лічильник G4 (жовта), під лічильник G6, під вузол обліку газу (ВОГ) вертикальний, під вузол обліку газу (ВОГ-1) горизонтальний, під вузол обліку газу (ВОГ-2) горизонтальний, ГРЛ під вузол обліку газу (ВОГ) великий, під інші типи регуляторів, під регулятор РДГС-10;

- Клапани електромагнітні:
”MADAS”; DN 40, КЕГ, 25 ММ., КЕГ, 20 ММ;

- Колонки газові:
Термет 19-01, Термет AQUA HEAT 19-00, SAUNIER DUVAL;

- Фільтри газові (латунні з фільтруючим вкладом);
- Шланги газові (гофровані з нержавійки);
- Табло оповіщення;
- Вводи цокольні;
- Конвектори;
- Автоматика для пічок;
- Лічильники води;
- Крани газові;
- Терморезисторна арматура для газових мереж;
- Запчастини до газових колонок.

Інформація

Лічильники газу:
Побутові лічильники газу типорозмірів G-1,6; G-2,5; G-4; G-10; а також G-16 та G-25, відомих виробників: ”Metrix”, ”Gallus 2000 - Actaris”, ”Gallus 2000 - Itron”, ”Elster” (з компенсатором і без нього), а також ”Октава”, ”Самгаз” , ”Візар”.

Регулятор газу:
Регулятори для будинкового газопостачання РДГС-10,РТГБ. А також регулятори фірм ”Самгаз”, ”MADAS”, ”GAZGEP”: DSR-10, DSR-25, DKR-50, DKR-70, FRJ/2MBCZ, KHS-2-3,5A, KHS-2-5A.

Сигналізатори газу:
Сигналізатори газу (побутові) призначені для безперервного автоматичного контролю до вибухонебезпечних концентрацій горючих газів і мікроконцентрацій чадного газу в повітрі газифікованих приміщень. Є в наявності сигналізатори, які реагують на метан, метан і чад, з виходом на клапан і без нього: TDG, TDG/C, ГСБ-01М-1, ГСБ-01М-4, MAXI/K, D&K, ”Страж”.

Колонки газові:
Газові колонки TERMET-19-01 мають автоматичне регулювання потужності в залежності від витрати води, а також з усіма необхідними системами безпеки, виконує контроль тяги, контроль наявності полум’я та контроль температури води. Теплообмінник мідний. Продуктивність: 11 л/хв.

Конвектори:
Це автономний опалювальний прилад високої ефективності. Тобто: ви ставите в приміщенні конвектор, підключаєте його до газової системи, і все – вдома вже тепло і затишно! Конвектор економний у використанні, безпечний і зручний. Газ та продукти згоряння не потрапляють у приміщення, адже вони виводяться на вулицю.

Вузли обліку газу:
Вузол обліку газу - сукупність засобів вимірювальної техніки та додаткового обладнання, призначеного для вимірювання об’єму газу, зведеного до стандартних умов. Шафа з оцинкованого листа товщиною 1мм, з замком, покриття порошковою фарбою. Можливі різні варіанти комплектації.

Газові шланги:
Гофровані гнучкі нержавіючі шланги з приварними кінцевиками для підключення газового обладнання: котлів, колонок, плит. Внутрішній діаметр не завужений, на відміну від гумових. Шланги з внутрішнім діаметром -12 мм, дозволяє працювати обладнанню тепловою потужністю до 35 кВт, а діаметром 16 мм – до 60 кВт.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Гасюк Ігор — директор
Кількість працівників:
1 чол.

Графік роботи

Понеділок:
08:30 — 16:30
Вівторок:
08:30 — 16:30
Середа:
08:30 — 16:30
Четвер:
08:30 — 16:30
П'ятниця:
08:30 — 16:30
Оновлення даних: 07.09.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

газовий лічильник, конвектори газові, лічильники газу, газова комплектація, вводи цокольні, вузли обліку газу, газова колонка termet, газова колонка бош, газова колонка львів, газовий конвектор, газовий лічильник ціна львів, газові колонки термет, газові колонки ціни, газові конвектори ціна львів, газові лічильники ціна, газові фільтри, газові шланги, інтернет магазин газового обладнання, клапани ціна

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.