Універсальний львівський довідник

ГАЗОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ, ГАЗОВЕ ОБЛАДНАННЯ ”ГІС”

Адреса:
79039, м. Львів, вул. Єрошенка, 2
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Гасюк Ігор — директор
Чисельність працівників:
1

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Оптова торгівля залізними виробами, водопровідним та опалювальним устаткуванням
  • Інші види оптової торгівлі

Продукція, послуги:

Компанія ”ГАЗОВЕ ОБЛАДНАННЯ ”ГІС” пропонує:
- лічильники газу;
- сигналізатори газу;
- регулятори тиску газу;
- вузли обліку газу;
- шафи монтажні;
- клапани відсікаючі;
- фільтри газові;
- табло оповіщення;
- шланги газові;
- вводи цокольні;
- конвектори;
- колонки газові;
- автоматика для пічок;
- лічильники води;
- крани газові;
- терморезисторна арматура для газових мереж;
- запчастини до газових колонок.

Рекламна інформація:

Лічильники газу:
Побутові лічильники газу типорозмірів G-1,6; G-2,5; G-4; G-10; а також G-16 та G-25, відомих виробників: ”Metrix”, ”Gallus 2000 - Actaris”, ”Gallus 2000 - Itron”, ”Elster” (з компенсатором і без нього), а також ”Октава”, ”Самгаз” , ”Візар”.

Регулятор газу:
Регулятори для будинкового газопостачання РДГС-10,РТГБ. А також регулятори фірм ”Самгаз”, ”MADAS”, ”GAZGEP”: DSR-10, DSR-25, DKR-50, DKR-70, FRJ/2MBCZ, KHS-2-3,5A, KHS-2-5A.

Сигналізатори газу:
Сигналізатори газу (побутові) призначені для безперервного автоматичного контролю до вибухонебезпечних концентрацій горючих газів і мікроконцентрацій чадного газу в повітрі газифікованих приміщень. Є в наявності сигналізатори, які реагують на метан, метан і чад, з виходом на клапан і без нього: TDG, TDG/C, ГСБ-01М-1, ГСБ-01М-4, MAXI/K, D&K, ”Страж”.

Колонки газові:
Газові колонки TERMET-19-01 мають автоматичне регулювання потужності в залежності від витрати води, а також з усіма необхідними системами безпеки, виконує контроль тяги, контроль наявності полум’я та контроль температури води. Теплообмінник мідний. Продуктивність: 11 л/хв.

Конвектори:
Це автономний опалювальний прилад високої ефективності. Тобто: ви ставите в приміщенні конвектор, підключаєте його до газової системи, і все – вдома вже тепло і затишно! Конвектор економний у використанні, безпечний і зручний. Газ та продукти згоряння не потрапляють у приміщення, адже вони виводяться на вулицю.

Вузли обліку газу:
Вузол обліку газу - сукупність засобів вимірювальної техніки та додаткового обладнання, призначеного для вимірювання об’єму газу, зведеного до стандартних умов. Шафа з оцинкованого листа товщиною 1мм, з замком, покриття порошковою фарбою. Можливі різні варіанти комплектації.

Газові шланги:
Гофровані гнучкі нержавіючі шланги з приварними кінцевиками для підключення газового обладнання: котлів, колонок, плит. Внутрішній діаметр не завужений, на відміну від гумових. Шланги з внутрішнім діаметром -12 мм, дозволяє працювати обладнанню тепловою потужністю до 35 кВт, а діаметром 16 мм – до 60 кВт.

Ключові слова:

газовий лічильник, конвектори газові, лічильники газу, газова комплектація, вводи цокольні, вузли обліку газу, газова колонка termet, газова колонка бош, газова колонка львів, газовий конвектор, газовий лічильник ціна львів, газові колонки термет, газові колонки ціни, газові конвектори ціна львів, газові лічильники ціна, газові фільтри, газові шланги, інтернет магазин газового обладнання, клапани ціна

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
2193020959

Графік роботи

Понеділок:
від 08:30 до 16:30
Вівторок:
від 08:30 до 16:30
Середа:
від 08:30 до 16:30
Четвер:
від 08:30 до 16:30
П'ятниця:
від 08:30 до 16:30

Службова інформація

Профіль редагував:
Ігор
Дата перевірки:
14.08.2019