Універсальний львівський довідник

ШКОЛА МЕДИЧНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ

Адреса:
79017, м. Львів, вул. Тарнавського, 74а
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Наконечна Василина Романівна — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Освіта дорослих та інші види освіти
  • Надання послуг перукарнями та салонами краси

Продукція, послуги:

Міжнародна школа медичної косметології готує висококваліфікованих працівників у галузі медичної косметології, загального масажу по тілу, професійному візажу для роботи в Україні та за її межами.

Вашій увазі пропонуються наступні програми:
1. Медична косметологія
Медична косметологія та прикладна естетика. Теорія та практика.
2. Ін‘єкційні методики
Ін‘єкційні методики в естетиці обличчя та тіла. До навчання допускаються особи з медичною освітою.
3. Ботулінотерапія
Інєкції БТА (ботулінотерапія). Теорія та практика. До навчання допускаються особи з медичною освітою.
4. Професійний візаж
Теорія та практика.
5. Моделювання брів
Теорія та практика.
6. Загальний масаж по тілу
32 години теорії, 78 годин практики.

Рекламна інформація:

Міжнародна школа медичної косметології ”MEDIOCRIS” запрошує на навчання за такими напрямами: медична косметологія (класична та апаратна), ін’єкційні методики в естетиці обличчя та тіла, контурна пластика, мезотерапія і біоревіталізація, ботулінотерапія, плазмоліфтинг, склеротерапія,трихологія, дієтологія, загальний та антицелюлітний масажі, а також базові навички макіяжу.

Заняття індивідуальні, за вільним графіком.

Навчання проводиться на професійній косметиці провідних світових виробників (SOSKIN-PARIS, SKIN CLINIC, Physiotherm, INNOAESTHETICS Hollyland, Ineldea, Restylane, Jalupro…), яка повністю забезпечується школою.

Щорічно наша школа випускає до 90 косметологів та до 70 інших спеціалістів індустрії краси, які успішно працюють у салонах краси, косметологічних клініках, SPA – центрах, або ведуть приватну практику по всій Україні та за її межами (Словаччина, Польща, Чехія, Австрія, Німеччина, Італія, США та ін.).

Також кожного року у нас проходять підвищення кваліфікації до 20 уже практикуючих косметологів. Випускники нашої школи стали провідними спеціалістами у косметологічних центрах Західної України.

Особливою гордістю для нас є підготовка лікарів, які, навчаючись у медичних університетах, отримали кваліфікацію дерматологів, а на наших курсах проходять спеціалізацію з медичної косметології.

Наші викладачі постійно підвищують свою кваліфікацію, відвідуючи тренінги відомих косметологів України та Європи, а також успішно відстоюють честь навчального центру на всеукраїнських та регіональних конкурсах косметологів.

Ключові слова:

курси з медичної косметології, курси візажу львів, ін’єкційні методики, професійні курси косметолога львів, курси мезотерапії, курси біоревіталізації, курси контурної пластики, курси ботулінотерапії, уроки макіяжу, курси масажистів у львові, курси краси, курси масажу львів, масаж косметичний, масаж лімфодренажний, масаж пластифікуючий, масаж енергетизуючий обличчя, масаж шиї рук, масаж загальний, вакуумний масаж лиця, пілінги хімічн кислотні ферментні, пілінг-бросаж, брашінг укладка, процедура гігієнічної чистки обличчя

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3082809228

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 19:00
Вівторок:
від 09:00 до 19:00
Середа:
від 09:00 до 19:00
Четвер:
від 09:00 до 19:00
П'ятниця:
від 09:00 до 19:00
Субота:
від 10:00 до 16:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Наконечна Василина Романівна — власник приватного підприємства
Дата перевірки:
27.11.2019