Універсальний львівський довідник

РАС ЛОГІСТИК, ТОВ

Фактична адреса:
79018м. Львів, вул. Степанівни, 45
Телефон основний:
(032) 2395151
Телефони:
(067) 3131163

Про компанію

Керівник:
Галичанівська Надія Романівна — генеральний директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Повний спектр митно-брокерських послуг ”під ключ” у Львові, Києві, Одесі, Іллічівську. Транспортно-експедиційні послуги по організації перевезень вантажів наземним та морським транспортом.

Рекламна інформація:

Наша компанія є логістичною організацією процесу митної переробки вантажів, яка об’єднує процеси реалізації митних режимів, пов’язаних з фізичним переміщенням зовнішньоторговельних вантажів через митний кордон.
У складі нашої компанії працюють співробітники, які в цілому і окремо досконало володіють знаннями в області митного законодавства України. Завдяки їх високому професійному рівню компанія є універсальною організацією в сфері надання послуг з митного оформлення вантажів, яка здатна виконувати різнопланові завдання будь-якого рівня складності.
У нас викликає гордість кожний наш клієнт, але особливо хотілось би зазначити ті компанії, досвід роботи з якими є для нас безцінним: ТОВ «Нестле Україна», ЗАТ «ЛКФ Світоч», ТОВ «АВЕ Умвельт Україна», представництво компанії “ФІД-ФУД” ЛТД в Україні, ТзОВ «Ларус», Торгівельна група «М-Фон», ТОВ «Агромарк Юкей», ВАТ «Миколаївцемент».
Окрім надання брокерських послуг ми пропонуємо також транспортно-експедиційні послуги по організації перевезень вантажів наземним та морським транспортом. В контексті наземних перевезень ми можемо запропонувати послуги доставки вантажів по Україні та за її межами автомобільним транспортом вантажопід’ємністю від 3т до 25 тон з різноманітними типами півпричепів та кубатурою. Додатково ми надаємо послуги з організації перевезень вантажів залізничним транспортом у всі регіони України.
Сподіваємось, що вищезгадана інформація запевнить Вас у тому, що співпраця з нашою компанією – це запорука рішення на високому професійному рівні самих складних завдань, які можуть виникати в процесі господарської діяльності, а також забезпечення запобігання понесення збитків і небажаних економічних проблем.

Будемо вважати за честь, працювати з Вами!

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
34857672

Години роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Демидюк Юрій Миронович
Дата перевірки:
27.11.2015