Універсальний львівський довідник

ПАНОВАМАБУД

Фактична адреса:
79495м. Львів, м. Винники, вул. Черешнева, 39
Телефон основний:
(097) 9036655
Телефони:
(095) 5009504

Про компанію

Керівник:
Витрикуш Ольга
Рік заснування:
2008

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Дерев’яні вікна польського виробництва URZEDOWSKI.
Дерев’яні вікна з євробрусу: сосна, дуб, меранті.
Дерев’яні вікна комбіновані сосна-дуб, сосна-меранті.
Двері вхідні дерев’яні євробрус дуб, меранті, євробрус сосна шпонована дубом.
Двері міжкімнатні масив сосна шпонована дубом.
Ставні дерев’яні дуб, меранті.
Професійний монтаж та заміри.

Рекламна інформація:

Наша компанія дає вам можливість замовити надійні дерев’яні вікна та двері від визнаного європейського лідера фабрики URZEDOWSKI, яка на сьогодні входить в п’ятірку найбільших європейських фабрик подібного класу та виготовляє близько 1000 м2 дерев’яних вікон за добу, це дійсно вражаючі об’єми.
В нашому асортименті:

Дерев’яні вікна з євробрусу.
Ми пропонуємо своїм клієнтам дерев’яні європейські вікна з п’ятишарового євробрусу з дерева дуб, меранті, червоне дерево (махагон африканський) та шириною дерев’яного профілю 88 мм що значно покращує теплоізоляцію дерев’яних вікон.
Ви можете замовити дерев’яні вікна у одно - та двокамерному енергозберігаючому склопакеті.

Дерев’яні вікна Galux 88 – це євровікна з однокамерним енергозберігаючим склопакетом заповненим інертним газом аргоном (4і-18Ar-4) та коефіцієнтом теплопровідності
U=1,1 m2K/W або коефіцієнтом опору теплопередачі R=0,77 m2K/W Для наших умов в Україні потрібно ставити вікна з коефіцієнтом не нижчим ніж R =0,56 m2K/W.
Вікна дерев’яні Galux 88 ORO – це вікна з євробрусу з двокамерним енергозберігаючим склопакетом заповненим аргоном (4i-16Ar-4-16Ar-4i), застосування два енергозберігаючих і-скла та аргону значно покращує теплоізоляцію. Коефіцієнт теплопровідності U=0,6 m2K/W або коефіцієнтом опору теплопередачі R=0,97 m2K/W
У стандарті дерев’яні вікна Galux ORO 88 мають «теплу дистанційну рамку SWISSPACER» – тепла дистанційна рамка, яка виробляється зі спеціального композитного матеріалу з дуже низькою теплопровідністю – в 1000 раз нижчою, ніж в алюмінію. Металічний шар для непроникності рамки зменшено до товщини дуже тонкої фольги, яка має незначну теплопередачу. Таким чином, теплоізоляційні властивості склопакета відчутно покращуються по краях. «Тепла» дистанційна рамка сприяє підвищенню температури на краях склопакета та зменшенню тепловтрат, що забезпечує збереження енергії на рівні 5%.
Додатково Ви можете замовити дерев’яні вікна з шпросами дерев’яними накладними, вікна дерев’яні з шпросами міжшибові різної товщини та кольору, євровікна з теплими дерев’яними наклеєними шпросами, дерев’яні вікна з конструкційними шпросами, вікна дерев’яні стилізовані під старовини з дерев’яними оздобами вибраними на Ваш смак.
Також ми пропонуємо великий вибір французьких склопакетів до дерев’яних вікон, які можна застосувати замість стандартних: склопакети з підвищеною безпекою (протиударні, куленепробивні, гартоване скло), дерев’яні вікна з склопакетами із дзеркальним склом, вікна з склопакетами із затемненим склом, склопакети з рефлексійним склом, які відбивають сонячне проміння та захищають від ультрафіолету, склопакети з підвищеною звукоізоляцією, з склом самоочищаючим та ін.

Дерев’яні вхідні двері – це візитна картка Вашого дому. Вхідні дерев’яні двері Urzedowski здатні прикрасити вхід будь-якої споруди та гармонійно поєднуватись із фасадом. Вхідні дерев’яні двері виготовляються із матеріалу дуб, меранті, червоне дерево. Екологічно чисті лакофарбові та грунтуючі системи надають дереву потрібний колір, захищають від УФ-випромінювання і покращують його якісні характеристики, збільшуючи, таким чином, термін експлуатації. Використовують найкращі німецькі замки
GU SECURY. Можливе виконання різних моделей дверей за Вашим індивідуальним ескізом, дерев’яні двері зі склопакетом, дерев’яні двері з боковими вітринами.
При замовленні у нас дерев’яних вікон ми надаємо клієнту знижку на дерев’яні двері.


Дерев’яні міжкімнатні двері
Дерев’яні міжкімнатні двері MASTER з масиву дерева дуб. Польського виробництва фабрики URZEDOWSKI. У стандарті: коробка, полотно, завіси, замок. Двері внутрішні зі склом та без скла, великий вибір моделей.

Дерев’яні ставні
Дерев’яні ставні – це захист вашого дому від надмірного світла, непроханих гостей та окраса вашої оселі. Ставні дерев’яні виготовляються з дерева дуб або меранті. З давніх часів ставні (віконниці) були ознакою добробуту, вишуканості та затишку у будинку. Відкриті ставні (віконниці) надають особливий, казковий шарм будинку в якому панує безпека, спокій та затишок. В закритому положенні ставні запобігають проникненню зайвого сонячного світла, надають можливість створити м”яке, розсіяне світло та прохолодний затишок в самий спекотний день з мінімальними витратами на охолодження приміщень.
Дерев’янні ставні можуть бути виконані в єдиному архітектурному стилі з фасадом Вашого будинку і з однієї породи дерева з Вашими дерев’яними вікнами. Також ці віконниці можна використовувати у відкритих альтанках і барбекю, для спорудження терас як природна завіса від протягів і сторонніх очей.

Маркетингова інформація

Торгова марка:
URZEDOWSKI, Польща
Країни імпорту (І):
Польща

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3104807066

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 19:00
Вівторок:
від 09:00 до 19:00
Середа:
від 09:00 до 19:00
Четвер:
від 09:00 до 19:00
П'ятниця:
від 09:00 до 19:00
Субота:
від 10:00 до 16:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Ольга
Дата перевірки:
24.09.2018