Універсальний львівський довідник

БІРКИ УКРАЇНА, ТОВ

Адреса:
50076, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Корнійчука, 11
Телефон основний:

Про компанію

Керівник:
Сідляр Олена Віталіївна — директор
Рік заснування:
2005

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Оброблення та нанесення покриттів на метали
  • Загальні механічні операції
  • Виготовлення інших готових металевих виробів

Продукція, послуги:

Виготовлення виробів з металу. Шильди, бирки, фірмові таблички з металу. Металеві шильди. Шильди для маркування продукції.

Виготовлення шильдів. Виготовлення шильдиків. Виготовлення металевих бірок. Бірки металеві. Шильди на обладнання. Бірки на обладнання. Шильдики на клейкій основі. Шильди самоклеючі.

Ми працюємо стабільно добре!

Рекламна інформація:

Наша компанія займається виготовленням бірок. Бірки (шильди) ми виготовляємо із спеціального обробленого металу (алюмінієвий сплав). Товщина металу, з якого ми виготовляємо шильдики - 0,5 мм.

Ми працюємо на українському ринку з 2005 року. За цей час ми накопичили багатий досвід. У нас є досвід виконання як простих і невеликих, так і дуже складних великих замовлень.

Іноді 20 річний досвід роботи, це досвід роботи одного року, повторений 20 разів.

В нашому випадку навпаки, з кожним роком нашої роботи ми стаємо досвідченішими, виправляємо свої помилки і прагнемо працювати краще. Як любив говорити Сальвадор Далі: «Не бійтеся досконалості, Вам її не досягти».

Ми цінуємо час наших замовників і цінуємо свій час, прочитайте будь ласка відповіді на питання, які нам найчастіше задають. Таким чином Ви зможете заощадити свій і наш час!

Ключові слова:

шильди, бірки, шильдики на металі, виготовлення бірок, виготовлення шильдиків, бирки металеві, шильди металеві, друк на металі, бирки на обладнання, шильди на обладнання, замовити шильди, замовити бирки, замовити шильдики, фірмові таблички на металі, металеві таблички, металеві бирки, шильдики на обладнання, шильди маркувальні, маркування продукції, шильдики, фірмові таблички, алюмінієві шильди, шильдик, виготовлення шильдів, металеві шильди, виготовлення шильд, виготовлення табличок, значки металеві

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
37664956

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 17:00
Вівторок:
від 09:00 до 17:00
Середа:
від 09:00 до 17:00
Четвер:
від 09:00 до 17:00
П'ятниця:
від 09:00 до 17:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Березняк Олександр Віталійович
Дата перевірки:
25.06.2019