Універсальний львівський довідник

ПІДГОРЕЦЬКИЙ МАЄТОК

Адреса:
82402, Львівська обл., м. Стрий, вул. Замкова, 4
Телефон основний:
(067) 4835855
Телефон бухгалтера:
(067) 7044156
Телефони:
(03245) 58030

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Пропонуємо Вам відсвяткувати у нас весілля, корпоративи та інші урочистості.

Для Ваших презентації та семінарів ми запропонуємо затишний конференц-зал.

Ми вас приємно здивуємо затишною атмосферою та смачною кухнею.

Рекламна інформація:

Розташувавшись на краю досить високої плити, яка тягнеться від містечка Жидачів аж до Карпат, село Підгірці було спочатку, напевне, королівською власністю. В дуже коротенькій замітці в «Словнику Географічному» згадується лише про оборонний замок, який мав там знаходитись, та про Анджея Кречковського, пшемиського стольника, який разом з дружиною Анною Казановською, мав зафундувати в Підгірцях костел. Місцеві перекази розповідали також про те, що в замочку часто бував Ян Собєський, ще в якості стрийського старости. Майбутній король приїздив в місцеві ліси на полювання.

Саме тут і є ”Підгорецький маєток”, який запрошує відсвяткувати будь-які урочистості, свята та почастувати гостей різними стравами.

Ключові слова:

ресторан за містом, ресторани біля львова, готель за містом, бенкет за містом, весілля за містом, банкет зала за містом, банкетні зали за містом, банкетні зали недорого, весільні зали за містом, весільні ресторани львова, вихідні за містом, відпочинок за львовом, відпочинок за містом, відпочинок поблизу львова, готелі львівської області, готелі під львовом, де відпочити за містом, дешеві готелі, забронювати готель, зняти номер в готелі, заміський відпочинок, заміські кафе, заміські комплекси відпочинку, заміські ресторани для весілля, кафе за містом, конференц зал готель, корпоратив за містом, корпоративний відпочинок на природі, літній відпочинок в карпатах, львівські готелі, найкращі ресторани львова, недорогі готелі, недорогі ресторани, організація весілля за містом, організація корпоративів, ресторани за містом, ресторани львова з живою музикою, сімейний відпочинок за містом

Службова інформація

Дата перевірки:
15.11.2017