ВАЛЬВО, ТОВ
Адреса:
79019, м. Львів, просп. Чорновола, 59, оф. 23
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ВАЛЬВО, ТОВ

ВАЛЬВО, ТОВ
Адреса:
79019, м. Львів, просп. Чорновола, 59, оф. 23
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ВАЛЬВО, ТОВ
Адреса:
79019, м. Львів, просп. Чорновола, 59, оф. 23

Діяльність

Фото — ВАЛЬВО, ТОВ ТОВ ”ВАЛЬВО” пропонує до Вашої уваги продукцію, виготовлену провідним європейським виробником оцинкованих опорних конструкцій різноманітного призначення Europoles Kromiss Sp. z o. o.

А саме оцинковані опори:
- багатогранні та круглі опори освітлення 3-12м;
- опори контактної мережі міського електротранспорту;
- енергетичні опори 0,4 - 750кВ;
- мачти, флагштоки, опори рекламних конструкцій, тощо.

Інформація

За безпосередньої підтримки EUROPOLES Kromiss ТзОВ ”ВАЛЬВО” пропонує Вам всі послуги, необхідні для розробки, планування та реалізації об’єктів інфраструктури - починаючи від статичних розрахунків, виробництва, доставки на місце і до влаштування фундаменту.

Можливості дизайну різноманітні і безмежні - спеціальне покриття, опори або незвичайна форма, схожа на камінь поверхня, або комбінація з вуличним освітленням - все на Ваш смак! Ми пропонуємо Вам індивідуальні рішення, які гармонійно інтегруються в пейзаж Вашого міста.

У сфері громадського міського транспорту ТзОВ ”ВАЛЬВО” пропонує стандартні опори зі сталі і залізобетону виробництва EUROPOLES Kromiss.

Також ми пропонуємо індивідуально спроектовані системи опор для повітряної контактної мережі.

З більш ніж 40-річним досвідом EUROPOLES Kromiss у проектуванні та виробництві опор контактної мережі у нас для Вас завжди є оптимальне рішення.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Колошко Володимир Олексійович — директор
Рік заснування:
1993
Торгові марки:
ELV Produkt a.s. (Словаччина)
EUROPOLES Kromiss (Польща)
LUG (Польща)
Стандарти якості:
ISO 9002
Оновлення даних: 21.05.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

оцинковані опори, стовпи для освітлення, опори освітлення, багатогранні опори освітлення, енергетичні опори, мачти флагштоки, встановлення електричних опор, монтаж опор, круглі опори освітлення, опори контактної мережі міського електротранспорту, опори рекламних конструкцій, опора оцинкована круглого січення сс, кронштейн для опори освітлення, опора освітлення восьмигранного січення osl, фундамент до опори освітлення, багатогранна оцинкована опора для повітряних ліній, опори контакної сітки міського електрифікованого транспорту

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.