ЗАХІДНА ЛІФТОВА КОРПОРАЦІЯ, ПП
Адреса:
79015, м. Львів, вул. Кульпарківська, 59
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЗАХІДНА ЛІФТОВА КОРПОРАЦІЯ, ПП

ЗАХІДНА ЛІФТОВА КОРПОРАЦІЯ, ПП
Адреса:
79015, м. Львів, вул. Кульпарківська, 59
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ЗАХІДНА ЛІФТОВА КОРПОРАЦІЯ, ПП
Адреса:
79015, м. Львів, вул. Кульпарківська, 59
Телефони:
Факс:

Діяльність

Фото — ЗАХІДНА ЛІФТОВА КОРПОРАЦІЯ, ПП Поставка, монтаж, наладка, обслуговування ліфтів та ескалаторів, модернізація ліфтового обладнання, установка диспетчерських систем на основі мобільного зв’язку.

Виготовлення запчастин та вузлів для ліфтів, проведення ремонтних робіт.

У нас ви можете: купити ліфт, замовити запчастини для ліфту, викликати майстра по ремонту ліфту, встановити диспетчерську систему, модернізувати ліфт.

Інформація

ПП “Західна Ліфтовa Корпорація (ЗЛК)” працює за принципом «під ключ»: співпраця з замовником починається з проектування будівлі. Це дає можливість гармонійно і функціонально «вмонтувати» ліфт чи екскаватор в архітектуру будинку.

Перший і основний принцип продукції від ”WLC” – це сучасне, якісне і довговічне устаткування. Ліфтове і ескалаторне обладнання досить дороге, і тому повинно працювати надійно. Компанія ”WLC” тісно співпрацює з європейськими лідерами – виробниками ліфтового обладнання та ескалаторів. Це компанії: KLEEMANN (Греція); RERMAN (Італія); TRESA (Іспанія); ORONA (Іспанія); BKG (Німеччина); SKG (Німеччина); SANEL (Туреччина); XVITAL (Туреччина); DOPPLER (Греція). На основі співпраці з цими виробниками компанія ”WLC” може постачати весь модельний ряд ліфтового обладнання від 200 кг до 30 тонн. Це стосується також ескалаторів та траволаторів. Все обладнання виготовляється виробниками виключно на своїх заводах. Гарантія, що надається після монтажу, сягає 36 місяців (три роки).

ПП “Західна Ліфтовa Корпорація (ЗЛК)” є єдиним ексклюзивним представником компанії TRESA в Україні.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Фрик Григорій Ярославович — директор
Рік заснування:
2006
Торгові марки:
KLEEMANN (Греція); RERMAN (Італія); TRESA (Іспанія); ORONA (Іспанія); BKG (Німеччина); SKG (Німеччина);
SANEL (Туреччина); XVITAL (Туреччина); DOPPLER (Греція)

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 03.12.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

встановити ліфт львів, монтаж ліфта у львові, ліфти, ліфти otis, вантажні ліфти, котеджні ліфти, пасажирський ліфт, ліфт лікарняний, монтаж ліфтів, установка ліфтів, виготовлення ліфтів, ліфт вантажно-пасажирський, запчастини для ліфтів, технічне обслуговування ліфтів, ліфти україни, виробництво ліфтів, проектування ліфтів, ремонт ліфтів, заміна ліфта, індивідуальний дизайн ліфтів, налагодження ліфтів, ліфт без приямка, ліфти отіс, сервісне обслуговування ліфтів, ліфти для котеджів, проект ліфта

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.