Універсальний львівський довідник

CASADA, МАСАЖНЕ ОБЛАДНАННЯ

Юридична адреса:
04210, м. Київ, вул. Героїв Сталінграда, 8, корп. 5
Фактична адреса:
04210м. Київ, вул. Героїв Сталінграда, 8 корп. 5
Телефон основний:
(044) 2320895
Телефони:
(067) 8008383, (050) 4778383
Факс:
(044) 2226383

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Роздрібна торгівля медичними та ортопедичними товарами

Продукція, послуги:

Наша продукція:

- масажні крісла;
- масажні подушки;
- масажні накидки;
- масажери для ніг;
- фітнес засоби;
- товари для здоров’я;
- ручні масажери;
- масажні столи;
-квадрокоптера DJI.

Рекламна інформація:

Німецька торгова марка спортивних товарів CASADA є лідируючим світовим брендом з виготовлення високоякісної масажною продукції. Заснована компанія в 1993 році в Німеччині.

Заснована в 1993 році в Німеччині компанія Касада користується великою популярністю не тільки на ринках України, але також і ще в 40 країнах світу.

Спортивні товари ідеально в собі поєднують європейську якість, красивий і оригінальний дизайн, а також доступну ціну і професійний масаж.

У нас можна дуже просто придбати товари цієї марки для здоров’я, які Вам найбільше треба. І так, кожен зможе доглянути і придбати масажні крісла, накидки, і інші товари.

Массажерами торгової марки Касада сьогодні використовують багато наших постійних покупців. Купуючи товар, кожен покупець отримати на нього гарантію від 2-х до 10-ти років. Все спортивне обладнання виготовляється за стандартами. Весь товар зроблений з урахуванням особливостей будова хребта людини, і внутрішніх органів.

Тепер придбати хорошої якості масажери в Україні, можна без проблем за доступними цінами!

Ключові слова:

масажер, масажна подушка, крісло масажер, масажні накидки, масажні крісла київ, купити подушки київ, масажні подушки, casada, масажне крісло київ, віброплатформа, масажна подушка київ, Касада, масажне крісло casada, подушка масажер купити київ, масажер крісло, крісло з масажером, масажні крісла України, casada масажер, накидки на крісла, крісла масажери, масажні крісла casada, масажер на крісло, масажер купити київ, масажні крісла в Україні, купити масажну подушку, накидки масажні, casada maxiwell, maxiwell 3, масажер casada, масажна подушка maxiwell, casada.ua, купити масажер київ, масажні накидки на крісло, масажна подушка купити, масажний подушка, масажери київ, масажна подушка відгуки, масажер для спини на крісло, подушка масажна купити київ, масажна подушка купити київ, масажер для ніг casada, casada масажери, Касада масажери, масажери Касада, Касада масажер, накидка на крісло масажер, накидки для крісел, накидки на подушки, масажна подушка Касада, Касада України, німецькі подушки, casada health & beauty, подушки германію, масажер Касада, casada відгуки, casada масажер відгуки, casada київ, німецькі крісла, Кассадо, масажери casada, масажний подушка, масажні подушки купити, масажер для автомобільного крісла, casada maxiwell 2, maxiwell 2, maxiwell 3 відгуки, масажна подушка casada, масажні подушки casada, масажна подушка maxiwell 2, масажні подушки відгуки, масажна подушка maxiwell 3, масажна подушка ціна, масажна подушка доктор здоров’я, масажні накидки casada, масажна накидка casada, масажна накидка casada quattromed 3, масажні накидки на крісла, масажна подушка для спини, масажери купити київ, casada масажер для ніг, масажер подушка, масажер для крісла, масажер київ, масажний накидки, накидка масажер на крісло, масажна подушка casada maxiwell 3, масажери на крісло, масажер casada відгуки, масажери для спини київ, масажер для спини купити київ, масажери України, німецькі масажери, maxiwell, casada maxiwell 3, масажне крісло накидка

Службова інформація

Дата перевірки:
18.04.2018