Універсальний львівський довідник

CASADA, МАСАЖНЕ ОБЛАДНАННЯ

Адреса:
04210, м. Київ, вул. Героїв Сталінграда, 8, корп. 5
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Роздрібна торгівля медичними та ортопедичними товарами

Продукція, послуги:

Наша продукція:

- масажні крісла;
- масажні подушки;
- масажні накидки;
- масажери для ніг;
- фітнес засоби;
- товари для здоров’я;
- ручні масажери;
- масажні столи;
- квадрокоптера DJI;
- окуляри та шолом віртуальної реальності.

Рекламна інформація:

Німецька торгова марка спортивних товарів CASADA є лідируючим світовим брендом з виготовлення високоякісної масажною продукції. Заснована компанія в 1993 році в Німеччині.

Компанія Касада користується великою популярністю не тільки на ринках України, але також і ще в 40 країнах світу.

Спортивні товари ідеально в собі поєднують європейську якість, красивий і оригінальний дизайн, а також доступну ціну і професійний масаж.

У нас можна дуже просто придбати товари цієї марки для здоров’я, які Вам найбільше треба. І так, кожен зможе доглянути і придбати масажні крісла, накидки, і інші товари.

Массажерами торгової марки Касада сьогодні використовують багато наших постійних покупців. Купуючи товар, кожен покупець отримати на нього гарантію від 2-х до 10-ти років. Все спортивне обладнання виготовляється за стандартами. Весь товар зроблений з урахуванням особливостей будова хребта людини, і внутрішніх органів.

Тепер придбати хорошої якості масажери в Україні, можна без проблем за доступними цінами!

Ключові слова:

масажер ціна, масажна подушка київ, крісло масажер, масажні накидки, масажні крісла київ, купити подушки київ, масажне крісло київ, віброплатформа замовити, касада, масажне крісло casada, подушка масажер купити київ, крісло з масажером, casada масажер, накидки на крісла, масажер купити київ, купити масажну подушку, casada maxiwell, купити масажер для очей, масажер для шиї, ручний масажер купити україна, масажний стіл київ, масажер для ніг недорого, дрон ціна, квадрокоптер вартість

Службова інформація

Дата перевірки:
16.05.2019