Універсальний львівський довідник

СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ЛНМУ

Фактична адреса:
79010м. Львів, вул. Пекарська, 69
Телефон основний:

Про компанію

Керівник:
Огоновський Роман Зіновійович — декан

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Стоматологічний факультет:
- Кафедра неврології
- Кафедра оперативної хірургії з топографічною анатомією
- Кафедра ортопедичної стоматології
- Кафедра оториноларингології
- Кафедра психіатрії, психології та сексології
- Кафедра стоматології дитячого віку
- Кафедра терапевтичної стоматології
- Кафедра внутрішньої медицини №2
- Кафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії

Рекламна інформація:

Базові знання студенти отримують на теоретичних і клінічних кафедрах упродовж перших двох курсів. Початкові медичні навички студенти засвоюють під час виробничої практики (по догляду за хворими та медсестринської) на базах клінічних кафедр та закладів охорони здоров’я Львівської, Волинської, Закарпатської та Рівненської областей.

Студенти мають можливість проходити клінічну підготовку з використанням сучасних передових методик діагностики, профілактики та лікування хворих стоматологічного профілю. В навчальному, науковому лікувально-діагностичному процесі широко використовуються можливості сучасної комп’ютерної техніки та новітнього обладнання. Практичні навички і знання стоматолога набуваються студентами під час навчання на чотирьох профільних кафедрах упродовж наступних трьох років. Протягом навчання студенти складають ліцензійні тестові іспити: “Крок-1” на третьому та “Крок-2” на п’ятому курсі.

Після складання державного комплексного практично-орієнтованого іспиту на п’ятому курсі та отримання диплому випускники продовжують навчання в інтернатурі за спеціальностю лікар-стоматолог. Кращі студенти, за рекомендацією Вченої ради університету, скеровуються для подальшого вдосконалення фахової майстерності в магістратурі, аспірантурі, клінічній ординатурі.

Службова інформація

Дата перевірки:
25.06.2019