Універсальний львівський довідник

ПРИВОКЗАЛЬНИЙ РИНОК, ТОВ

Фактична адреса:
79018м. Львів, вул. Городоцька, 155
Поштова адреса:
79018, м. Львів, вул. Городоцька, 155
Телефон основний:
(032) 2438707

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Продуктово-речовий Привокзальний ринок пропонує:
- Чоловічий одяг.
- Жіночий одяг.
- Дитячий одяг.
- Чоловіче взуття.
- Жіноче взуття.
- Чоловіча білизна.
- Жіноча білизна.
- Дитячі товари.
- Спортивний одяг.
- Спортивне взуття.
- Сувеніри, подарунки.
- Парфумерія.
- Оптика.
- Іграшки.
- Ювелірія, біжутерія, косметика.
- Галантерея, аксесуари.
- Меблі.
- Відпочинок, послуги.
- Алкоголь, тютюн
- Посуд.
- Побутова хімія.
- Годинники.
- Техніка.
- Для дому.
- Фурнітура, нитки.
- Зоо.
- Спортивні товари.
- Продукти.

Рекламна інформація:

Привокзальний ринок — продуктово-речовий ринок у Львові. Знаходиться в кварталі змішаної забудови, обмеженому вулицями Городоцька, Сокальська, Федьковича і Алли Горської. Частина торговельних рядів розміщена на площі Липневій на місці, де раніше розміщувалася автостанція. Ринок частково займає територію ліквідованого польськими властями в 1930-ті роки Городоцького кладовища. У радянський період ринок був колгоспним. Назву отримав по місцю розташування, він розташований поблизу Головного та Приміського вокзалів.

На 2002 рік ринок «Привокзальний» займав 1,7 га, очікувалося введення торгівельного комплексу з 10 670 м2 торгівельної площі.

У першому півріччі 2007 року Привокзальний ринок був третім після Краківського і Південного ринків за величині утриманого до міського бюджету ринкового збору.

Ключові слова:

базар львів, жіночий одяг від виробника, дешевий одяг, одяг для дітей, дитячий одяг, магазин жіночого одягу, чоловічий одяг, спортивний одяг, взуття чоловіче, жіноче взуття купити, чоловіча білизна, жіноча, алкоголь, тютюн, спортивне взуття, класичне, на випускний, на весілля, сувеніри, подарунки, посуд, аксесуари, дитячі іграшки, магазин іграшок, гартівня іграшок, дитячі товари, меблі, галантерея, побутова техніка, годинники, побутова хімія, нитки, зоотовари, зоомагазин, косметика, ювелірний салон, ювелірні вироби, біжутерія, товари для дому, спортінвентар, спорттовари, все для риболовлі, для рибалки, привокзальний ринок, продукти, продуктовий базар, квіти, квітковий магазин

Службова інформація

Дата перевірки:
09.09.2015