Універсальний львівський довідник

АЛЬБЕРО, САЛОН ДВЕРЕЙ ТА ПІДЛОГИ

Фактична адреса:
79022м. Львів, вул. Городоцька, 172
Телефон основний:
(032) 2329112
Телефони:
(032) 2324297

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Пропонуємо Вашій увазі
• двері міжкімнатні дерев’яні та скляні,
• двері металеві протиударні вхідні,
• паркетну та масивну дошку, ламінат, модульний паркет, аксесуари для дверей та підлоги, тощо.
• сходи
• елементи інтер’єру
• вбудовані дерев’яні кабінети
• фурнітура

Рекламна інформація:

Салон «Альберо» : Ми зробимо Ваш інтер’єр бездоганним !

Основною метою нашої компанії є досягнення в інтер’єрі замовника усіх його побажань у якості, естетичності та зручності в користуванні. Ми враховуємо особистість замовника, його стиль та можливості.

Кожному відвідувачу салону Альберо надаємо ексклюзивну консультацію, поради та рекомендації у підборі необхідної продукції. Широкий асортимент Салону представляє великі можливості для вибору. Враховуючи особисті побажання замовника, його уявлення про інтер’єр, стилістичну концепцію дизайну, умови експлуатації  і бюджет.


Найбільший вибір якісних дверей та підлоги у Львові!

Ключові слова:

білі двері, бронедвері, види міжкімнатних дверей, внутрішні двері львів, у львові, галерея дверей київ, двері у ванну, Україна, гармошкою, двостулкові міжкімнатні, двері дуб, двері з мдф, двері міжкімнатні, ціна, ціни, двері міжкімнатні масив, сосна , двері на кухню, на роликах, двері зовнішні металеві, розсувні міжкімнатні, двері шпон, двері гармошка, двері-гармошка, двері книжка, двері-книжка, двері міжкімнатні, подвійні двері міжкімнатні, дешеві двері, дубові, залізні, замки для дверей, замки на вхідні двері, каталог дверей, кімнатні двері, гарні двері, купити броньовані двері, вхідні двері, дерев’яні двері, металеві двері, ламіновані двері, магазин дверей, мдф накладки на двері, недорого, міжкімнатні двері Україні, борислав, механізм для розсувних дверей , лиштви на двері, зовнішні двері, петлі для дверей, розсувні системи для дверей, ручки для дверей, для розсувних дверей, салон дверей, системи для розсувних дверей, складні двері, скляні двері, вартість міжкімнатних дверей, супермаркет дверей, фурнітура для дверей, фурнітура для розсувних дверей, шпоновані двері, меранті плюс, nova de lucci, папа карло, прокс, wake wood, термінус

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 15:00

Службова інформація

Дата перевірки:
14.12.2017