Універсальний львівський довідник

НЬЮ-ЙОРК СТРІТ, ГОЛОВНИЙ ОФІС

Фактична адреса:
79005м. Львів, вул. Франка, 32, оф. 6
Телефон основний:
(067) 4033555

Про компанію

Керівник:
Головатий Роман Володимирович — директор
Рік заснування:
2001

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Мережа закладів харчування New*York*Street*Pizza налічує більше п’ятидесяти піцерій і ресторанів в Україні. В кожному з них Вам запропонують соковиту піцу або кальцоне, всі види паст з вишуканими соусами, м’ясо, рибу і овочі, приготовані на відкритому вогні, оригінальні перші і другі страви, десерти, каву і коктейлі. Оформлення інтер’єрів кафе витримано в американському стилі, підкреслено колорит і ритм міського життя. Компанія пропонує допомогу у створенні власного бізнесу – відкрити ресторан на умовах франчайзингу, або ребрендінгу.

Рекламна інформація:

Перший ресторан New York Street Pizza відкрився в Україні в 2001 році. Сьогодні це розвинута мережа закладів харчування, яка налічує біля п’ятдесяти закладів і успішно розвивається. Головний офіс компанії знаходиться у Львові. Керівництво мережі провадить активну ребрендінгову стратегію, а також пропонує бажаючим допомогу у відкритті власного бізнесу на умовах франчайзингу.

З 2005 року компанія є членом Асоціації Франчайзингу України, нашим партнером являється один з найбільших системних банків України – UniCreditBank. Вигідні умови отримання франшизи дозволять окупити затрати на створення високоприбуткового бізнесу за чотири роки. Партнер може використовувати технології і рецептуру розкрученого бренду, його логотипи і позитивний фірмовий стиль, при цьому зберегти юридичну і економічну самостійність. Ексклюзивні права на представлення торгової марки «NewYorkStreetPizza» у вашому регіоні також дають вагомі переваги і можливість зайняти свою нішу на ринку громадського харчування.

Ресторани і піцерії мережі здобули популярність завдяки унікальному стилю закладів, оригінальній рецептурі і незмінній гостинності персоналу. Наші клієнти також цінують послугу доставки гарячої піци.

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 18:00
Вівторок:
від 10:00 до 18:00
Середа:
від 10:00 до 18:00
Четвер:
від 10:00 до 18:00
П'ятниця:
від 10:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
26.12.2018