Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, вул. Франка, 32, оф. 6
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

НЬЮ-ЙОРК СТРІТ, ГОЛОВНИЙ ОФІС

Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, вул. Франка, 32, оф. 6
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, вул. Франка, 32, оф. 6
Телефони:

Діяльність

Мережа закладів харчування New*York*Street*Pizza налічує більше п’ятидесяти піцерій і ресторанів в Україні. В кожному з них Вам запропонують соковиту піцу або кальцоне, всі види паст з вишуканими соусами, м’ясо, рибу і овочі, приготовані на відкритому вогні, оригінальні перші і другі страви, десерти, каву і коктейлі. Оформлення інтер’єрів кафе витримано в американському стилі, підкреслено колорит і ритм міського життя. Компанія пропонує допомогу у створенні власного бізнесу – відкрити ресторан на умовах франчайзингу, або ребрендінгу.

Інформація

Перший ресторан New York Street Pizza відкрився в Україні в 2001 році. Сьогодні це розвинута мережа закладів харчування, яка налічує біля п’ятдесяти закладів і успішно розвивається. Головний офіс компанії знаходиться у Львові. Керівництво мережі провадить активну ребрендінгову стратегію, а також пропонує бажаючим допомогу у відкритті власного бізнесу на умовах франчайзингу.

З 2005 року компанія є членом Асоціації Франчайзингу України, нашим партнером являється один з найбільших системних банків України – UniCreditBank. Вигідні умови отримання франшизи дозволять окупити затрати на створення високоприбуткового бізнесу за чотири роки. Партнер може використовувати технології і рецептуру розкрученого бренду, його логотипи і позитивний фірмовий стиль, при цьому зберегти юридичну і економічну самостійність. Ексклюзивні права на представлення торгової марки «NewYorkStreetPizza» у вашому регіоні також дають вагомі переваги і можливість зайняти свою нішу на ринку громадського харчування.

Ресторани і піцерії мережі здобули популярність завдяки унікальному стилю закладів, оригінальній рецептурі і незмінній гостинності персоналу. Наші клієнти також цінують послугу доставки гарячої піци.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Головатий Роман Володимирович — директор
Рік заснування:
2001

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 18:00
Вівторок:
10:00 — 18:00
Середа:
10:00 — 18:00
Четвер:
10:00 — 18:00
П'ятниця:
10:00 — 18:00
Оновлення даних: 23.06.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.