Універсальний львівський довідник

АЛЬЯНС-СЕРВІС, АВТОРИЗОВАНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Фактична адреса:
79020м. Львів, вул. Під Голоском, 15а
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Опріненко Світлана Петрівна — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Гарантійний ремонт. Після гарантійний ремонт. Підключення техніки. Продаж запчастин.

Рекламна інформація:

Сервісний центр ”Альянс Сервіс” розпочав свою діяльність у 2005 році. Метою було заснувати сервісний центр, який відрізнявся би від інших перліком послуг, що надаються, їх якістю і швидкістю виконання. Сьогодні можна впевнено сказати: ми впорались з цим.

Нам вдалося зібрати команду справжніх професіоналів. Десять кваліфікованих майстрів, кожен - справжній спеціаліст своєї справи, забезпечать швидкий і якісний ремонт Вашої техніки. Кожного дня бедоганною роботою вони доводять свою хорошу репутацію.

Другою важливою складовою є приміщення. Воно повинно мати складські приміщення для зберігання продукції та запасних частин, достатню площу для ремонту і зручне розташування. Ми й тут на висоті. Понад 400 м.кв. ремонтних площ і розташування біля однієї з вулиць з найбільшим транспортним потоком - проспект В. Чорновола.

По-третє спектр послуг, що надаються, в конкурентних умовах повинен бути найкращим. За два роки ми збільшили перелік торгових марок, що обслуговуємо, майже вдесятеро. Сьогодні сервісний центр ”Альянс-сервіс” обслуговує більше 50-ти брендів.

Час довів, що нам можна довіряти. Всеукраїнські і мультинаціональні торгові мережі довірили нам вирішувати їх проблеми з технікою.

Навіть у дорогих торгових марок трапляються поломки. Не завжди з вини виробника, проте клієнт хоче якомога швидше розпочати знову користуватися приладом.

Саме тут на допомогу прийдуть майстри нашого сервісного центру.

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 19:00
Вівторок:
від 10:00 до 19:00
Середа:
від 10:00 до 19:00
Четвер:
від 10:00 до 19:00
П'ятниця:
від 10:00 до 19:00
Субота:
від 10:00 до 16:00

Службова інформація

Дата перевірки:
16.03.2018