Універсальний львівський довідник

БОГЕМІЯ, ЧЕСЬКИЙ ЦЕНТР ТЕПЛА ТА КОМФОРТУ

Адреса:
79039, м. Львів, вул. Шевченка, 154
Телефон основний:
(096) 0772901
Телефони:
(067) 3702272, (050) 0772901
Факс:
(032) 2334180

Про компанію

Рік заснування:
1998

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

- Котли на тверде паливо ATMOS.
- Бойлери та акумулюючі баки DRAZICE.
- Котли VIADRUS.
- Котли THERMONA.
- Бойлери та акумулюючі баки TESY (Болгарія).
- Котли PONAST.
- Котли ROJEK.
- Бойлери та акумулюючі баки REFLEX.
- Котли MORA-TOP.

Рекламна інформація:

Хороша опалювальна система в приватному будинку - один з найважливіших факторів комфорту. В основі створення такої системи лежить вибір котла.

В компанії “Богемія” Ви знайдете продукцію тільки перевірених і надійних виробників з Чехії. Котли від Viadrus, Atmos, Dakon, Mora-Top, Thermona i Ponast гарантують безперебійну роботу в будь-яку погоду, а з бойлерами від Drazice або Reflex у Вас завжди буде гаряча вода, а каміни від Haas Sohn прикрасять і нагріють Ваш будинок.

Щоб зорієнтуватися в моделях, різновидах і виробниках і зробити правильний вибір котла для опалення будинку, для початку потрібно вирішити кілька основних питань:
- вид палива, на якому буде працювати Ваш котел: опалювальні котли бувають електричними, дизельними, газовими, твердопаливними, політними і комбінованими;
- розміщення котла в будинку: залежно від планування, можна вибрати настінний або підлоговий котел.

Кількість контурів: якщо вам потрібно вирішити тільки проблему опалення, вам підійде одноконтурний котел. Двоконтурні котли забезпечать вас і теплом, і гарячою водою.


В будь-якому випадку до Ваших послуг якісний ремонт і сервісне обслуговування котлів та бойлерів як у Львові так і по Україні.

Звертайтеся і не пожалкуєте!!!

Ключові слова:

автономне опалення, альтернативне опалення, альтернативні системи опалення, батареї для опалення, батареї опалення, бойлер львів, водонагрівачі, водонагрівачі комбіновані, водонагрівачі непрямого нагріву води, водяне опалення, газові котли львів, конденсаційні газові котли, котел на тверде паливо, котли на дровах, монтаж систем опалення, настінні котли, твердопаливні котли, чавунні радіатори, електрокотли, системи опалення недорого, котли с газифікацією дерева, піролізні котли для бурого вугілля та деревини, піролізний котел на кам’яне вугілля, котли на деревяних брикетах, котли на дереві, напівпіролізні котли, дров’яний котел, комбіновані котли atmos, атмос, водонагрівачі електричні, навісні вертикальні, навісні горизонтальні, стаціонарні водонагрівачі, акумулюючі баки без внутрішнього резервуару, з внутрішнім резервуаром, електричний тен купити, фланцеві тени львів, монтаж електричних тенів, водонагрівачі на сонячну енергію, на сонячній енергії, водонагрівачі альтернативна енергія, гарантійне обслуговування водонагрівачів, сервісне обслуговування електричних тенів, акумулюючих баків, котли viadrus, віадрус, автоматичні котли, котли з надувним пальником, чеські котли, болгарські бойлери, котли thermona, бойлери tesy, тесі, акумулюючі ємності, буферні ємності для гарячої води, автоматичні котли ponast, понаст, водогрійний котел rojek, водонагрівач reflex, бойлери, котли mora-top, мора топ

Маркетингова інформація

Торгова марка:
ATMOS, Чехія
Торгова марка:
Drazice, Чехія
Торгова марка:
PONAST, Чехія
Країни імпорту (І):
Чехія

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
25543782

Години роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
01.02.2016