Універсальний львівський довідник

СТОРПЛАСТ, ТОВ

Адреса:
80562, Львівська обл., Буський р-н, с. Сторонибаби, вул. Заводська, 1
Телефон основний:
(097) 2773697
Телефони:
(050) 3173693, (067) 2759726

Про компанію

Керівник:
Дячик Марія Ігорівна — директор
Бухгалтер:
Ільків Анна Юхимівна
Рік заснування:
1992

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво тари з пластмас
  • Виробництво інших виробів з пластмас

Продукція, послуги:

Пропонуємо:
- виробництво та реалізація поліетиленової та поліпропіленової тари;
- лиття виробів з пластмас на замовлення;
- переробка непридатної поліетиленової тари та відходів пластмас.

Підприємство займається виробництвом та реалізацією широкого спектру поліетиленової та поліпропіленової тари та інших виробів з пластмас для м’ясо-молочної, хлібопекарної, кондитерської промисловості, овочів, фруктів, ягід.

Виготовляємо поліпропіленові пакування для харчопродуктів, контейнери для транспортування фруктів та овочів, контейнери для твердих сирів, та ін.

Розширюємо дилерську мережу. Запрошуємо до співпраці.

Рекламна інформація:

ТзОВ „СТОРПЛАСТ”, створене в 1992 році, займається виробництвом та реалізацією поліетиленової та поліпропіленової тари та інших виробів з пластмас для овочів, фруктів, ягід, хлібобулочних, кондитерських, м’ясних та молочних виробів, виробляє контейнери для транспортування фруктів та овочів, тощо.

Працюємо на новому обладнанні австрійської фірми Engel. Термопласт-автомат Engel є одним з найкращих аналогів не лише в Європі, а й в світі. Потужність обладнання – до 1000 штук на добу, залежно від виробу (максимальний об’єм деталі до 2,5 кг). Також маємо ще один термопластавтомат, на якому можемо виробляти менші деталі вагою до 120 гр.

Компанія „СТОРПЛАСТ” також виробляє інші вироби з пластмас - товари господарського вжитку: тази, відра.

Також під замовлення виготовляємо різні вироби з пластмас: лотки водовідвідні, решітки і кришки для водовідведень, муфти п/е, корпуси вентилятора для кухонних витяжок, шпулі для гумових ниток, заготовки для дорожніх знаків трикутні і круглі, вішаки для одягу та ін.

Переробляємо непридатну п/е та п/п тару та відходи пластмас.

В подальшому плануємо розвиток нашого виробництва, тому запрошуємо всіх зацікавлених осіб та суб’єктів господарювання до співпраці на взаємовигідних умовах.

Ключові слова:

лиття з пластмаси львів, лиття під тиском пластмас львівська обл, вироби з пластмаси львів, виробники виробів з пластмаси, вироби з пластмаси на замовлення львів, виготовлення деталей з пластмаси, лиття пластмаси львів, пластикові ящики, пластикові коробки, вироби з пластику, пластикові ящики для овочів, пластмасові ящики ціна, ящики для овочів, пластикові ящики ціна, ящики для овочів і фруктів, ящики пластикові бу, ящики для хліба пластикові контейнери, вироби з пластмаси, горщики для квітів, переробка пластику, горщики, великі горщики для квітів купити,господарські відра,будівельні відра,господарські тази,будівельні тази, переробка пластикових відходів, пластикові відра для харчових продуктів, прийом пластмаси, обладнання для переробки пластику ціна, коробки для іграшок, пластмасові відра оптом, переробка пластику львів, купити пластмасові ящики львів, купити ящики, прийом пластмаси львів, станок для виготовлення пластмасових виробів, пластикові горщики для квітів, пластмасові вироби оптом, купити пластмасові ящики,котушки пластмасові, пластикові контейнери для іграшок, пластикові відра, контейнери для зберігання речей, виробництво пластмас, купити ящики для овочів, пластикові контейнери купити, пластикові ємності ціна, купити пластикові контейнери, вироби з пластику львів, купити пластикові відра, виробництво пластмасових виробів, ящики пластикові, пластмасові ємності, вироби з поліпропілену, відра пластикові львів, пластмасові відра, відра пластикові харчові ціна, пластикові ємності львів, ємність пластикова купити, купити пластикові горщики для квітів, пластмасові відра харчові, пластикові ящики львів, пластмасові ящики львів, ящики пластмасові львів, пластмасові ящики купити, пластикові відра харчові, горщики для рослин, відра пластмасові, ящики пластикові львів, вазони оптом львів, пластмасовий завод, термопластавтомати ,муфти, з”єднувальні муфти, шпулі, корпус вентилятора, корпуси пластмасові, водовідводи, решітки пластмасові, кришки пластмасові

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
14357616
Банк:
Приватбанк
МФО:
325321
Р/рахунок:
26008053801350

Графік роботи

Понеділок:
від 08:00 до 17:00
Вівторок:
від 08:00 до 17:00
Середа:
від 08:00 до 17:00
Четвер:
від 08:00 до 17:00
П'ятниця:
від 08:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
20.12.2018