Універсальний львівський довідник

ШЛЯХЗАЛІЗОБЕТОН, ВІДДІЛ ПУСТОМИТІВСЬКОГО ЗАВОДУ

Фактична адреса:
81100Львівська обл., Пустомитівський р-н, м. Пустомити, вул. Глинська, 40
Телефон основний:
(032) 2278854
Телефони:
(032) 2278853
Факс:
(067) 3747860

Про компанію

Рік заснування:
1968
Чисельність працівників:
130

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

- бетони та розчини (бетон з осадкою конуса 16-20 см, 10-15 см, 5-9 см).
- залізобетонні вироби для дорожнього будівництва
* лекальний блок
* камінь бортовий
* елементи інженерних мереж
* лотки
* тротуарний блок
* портальні стінки
* ланки круглих труб
* палі мостові
* плити
* балки

- залізобетонні вироби для цивільного будівництва
* поребрик
* вироби арматурні
* прогони
* блоки фундаментні
* перемички
* тротуарна плитка
* палі будівельні
* плити перекриття

Рекламна інформація:

«Шляхзалізобетон» – це якість та надійність Вашого будівництва. Ми виготовляємо плановану кількість збірного залізобетону для будівництва та виробництва в будівельній галузі не лише Західного регіону а й усієї України. Наше підприємство є лідером у сфері виготовлення якісних попередньо-напружених мостових конструкцій та елементів спорудження доріг. Основна спеціалізація – виготовлення ненапружених та попередньо-напружених конструкцій для будівництва мостів, доріг та цивільних об’єктів.

Один із підрозділів ТОВ «Корпорація КРТ» – «Шляхзалізобетон» – це потужне виробництво з понад 100 працівників. Нині, крім залізобетонних виробів для дорожнього та мостового будівництва, на пустомитівському заводі «Шляхзалізобетон» виготовляють велику кількість різновидів матеріалів для цивільного будівництва, не лише стандартні за нормативними актами та документами будівельні матеріали, а й матеріали нестандартних рішень на Вашу вимогу.

«Шляхзалізобетон» – чи не єдине підприємство з виготовлення залізобетонних виробів мостового та дорожнього будівництва в Західному регіоні України. І це ще не все. Дуже багато компаній обирають саме нашу продукцію, перелік якої за останні роки збільшився вчетверо.

Ключові слова:

купити бетон львів, бетонний завод, залізобетон, бетон ціна, залізобетонні вироби, бетонні конструкції, бетон для фундаменту, бетон товарний ціна, бетонні блоки ціна, бетонні вироби у львові, бетонні кільця, бетонні плити перекриття, блоки бетонні, будівельні матеріали, будматеріали, вартість бетону для фундаменту, вироби з бетону, виробництво бетону, виробництво залізобетонних виробів, залізобетонних плит, залізобетону, декоративний бетон, завод з виробництва залізобетонних виробів, завод залізобетонних виробів, залізобетонні вироби львів, у львові, львівська область, львівській області, західний регіон, західному регіоні, залізобетонні кільця, залізобетонні колони купити, залізобетонні плити, купити залізобетонні блоки, купити залізобетонні плити, легкий бетон, палі залізобетонні купити, панелі перекриття, плити бетонні, плити перекриття ціна, присадки в бетон, бетоні суміші, бетон з осадкою конуса 16-20 см, куб бетону, бетон з доставкою, доставка бетону, бетонне кільце, бетонні кільця для колодязя, криниці, марки бетону, бетонні блоки, фундаментні блоки, стінові бетонні блоки, бетон для фундаменту, бетон на фундамент, скільки коштує куб бетону, плити перекриття, бетонний завод, жби, збв вироби, бетонна тротуарна плитка, плити бетонні тротуарні, бетонні стовпи для паркану, бетонні стовпи, бетонний стовп, куплю бетон, бетонні палі, бордюр бетонний, бетон дешево, будівельний бетон, бруківка бетонна, якісний бетон, тротуарна плитка ціна, ціна тротуарної плитки, купити тротуарну плитку, виробництво тротуарної плитки, виготовлення тротуарної плитки, тротуарна плитка від виробника, зб плити перекриття, купити з/б плити перекриття, збв, лоток л4-8, лоток л11-8, поребрики, бордюр поребрик, плити перекриття, плита перекриття, панелі перекриття, плити перекриття пустотні, плита перекриття пустотна, армування плити перекриття, ребристі плити перекриття, багатопустотні плити перекриття, міжповерхові перекриття, гвинтові палі, гвинтова паля, для забору, буронабивні палі, буронабивна паля, фундаментні блоки, палі залізобетонні, для дому, під будинок, забивні, буроін’єкційні палі, що вдавлюються, ґрунтоцементні, металеві палі, палі фундекс, буросікучі, шпунтова паля, бурові палі, палі рит, анкерні палі, палі стійки

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
03443809
Банк:
Надра

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
06.12.2018