Контакти

Фактична адреса:
79018, м. Львів, вул. Горської, 5а
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

МОДЕРН, ТОВ

Контакти

Фактична адреса:
79018, м. Львів, вул. Горської, 5а
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79018, м. Львів, вул. Горської, 5а
Телефони:

Діяльність

ПВХ вироби:
- вікна різного профілю
- двері вхідні
- арочні вироби
- розсувні системи (похило-зрушення система, балконна розсувні система, розсувні система типу «гармошка», паралельно-розсувні) 
Дерев’яні вироби:
- вікна (брус, виробництво, фарби, дерево-алюмінієві, вікна під старовину, система торнадо
- двері
- віконниці
- фасадні конструкції
- арочні конструкції
- рамне кутове скління
- опис конструкцій (розсувні системи «гармошка», розсувні системи з електроприводом, паралельно-розсувні система, вікна хай тек, дерев’яні вікна для дерев’яних будинків, похило-зсувні системи)
 
Алюмінієві вироби:
- фасадні конструкції
- розсувні системи
 
Склопакети:
- супер спейсер
- мультифункціональний скло
- енергосберeгающіе склопакет
- класичний склопакет
- шпроси
- фальшнакладкі
- система дуплекс
- тонування, гравірування

Інформація

Історія виробництва виробів під ТМ МОДЕРН налічує вже багато років. З 1997 року компанія відкриває цех який виробляє металопластикові вікна. Тоді ж підприємство починає виробляти склопакети для власних потреб і вже через рік виходить на лідируючі позиції на регіональному ринку віконних технологій з металопластику.

У 1998 році відкривається цех з виробництва дерев’яних вікон. 2000 ознаменувався відкриттям цеху з виробництва євробруса.

2001 год. Компанія розвиває новий, дуже перспективний напрямок в області світлопрозорих конструкцій - виробництво різноманітних алюмінієвих конструкцій. Розширення напрямів діяльності, збільшення обсягів виробництва та постійне вдосконалення якості виробленої продукції дає можливість компанії виходити на ринки інших регіонів України, країн СНД і Далекого Зарубіжжя.

У 2004 році фірма починає реалізацію великомасштабного проекту - технічну модернізацію та розширення виробничих потужностей підприємства.

2007р. компанія є лідером на ринку світлопрозорих конструкцій України та країн СНД, компанія «Модерн-XXI» являє собою сучасне підприємство, оснащене передовим високотехнологічним обладнанням, з потужним кадровим потенціалом (понад 300 кваліфікованих фахівців різного профілю) і грамотним топ-менеджментом. Такий комплекс можливостей дозволяє вирішувати найскладніші і нестандартні завдання.

2010-2011рр. Продукція компанії «Модерн-XXI» отримує європейський сертифікат відповідності СЕ.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 11.03.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.