Універсальний львівський довідник

ШПИТАЛЬ ІМ. МИТРОПОЛИТА АНДРЕЯ ШЕПТИЦЬКОГО, БЛАГОДІЙНА УСТАНОВА

Фактична адреса:
79016м. Львів, вул. Озаркевича, 4
Телефон основний:
(032) 2352266
Телефон бухгалтера:
(032) 2352262
Телефони:
(093) 0980823, (068) 6991567

Про компанію

Рік заснування:
1903

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Охорона здоров’я
  • Діяльність лікарняних закладів
  • Благодійна діяльність

Продукція, послуги:

Послуги лікувальних і діагностичних центрів.

Станом на сьогодні у складі шпиталю функціонують:
- Консультативно-діагностичне відділення
- Відділення паліативного лікування
- Проект ‘Домашня опіка
- Проект ‘Центр психічного здоров’я
- Випозичення реабілітаційного обладнання

Рекламна інформація:

Благодійна установа «Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького», яку традиційно називають «Народна лічниця» – медичний заклад, заснований 1903 року для надання безкоштовної лікарської допомоги вбогим хворим мешканцям Львова та усієї Галичини – без різниці віровизнання й національності. Ініціатор – відомий лікар Євген Озаркевич, на його заклик відгукнулися українські громадські товариства й організації, патріотично налаштовані діячі медицини, науки, культури, правники, священики.

Особливістю діяльності Шпиталю від початків існування і до сьогодні є забезпечення цілісної опіки над хворими: в Шпиталі діє священик – медичний капелан, психолог, соціальний працівник, а також значна частина медперсоналу (близько 120 працівників), приблизно третина медичних працівників, – це монахині Чину Св. Вікентія та Сестри Служебниці Непорочної Діви Марії. Такий підхід в діяльності Шпиталю забезпечує особливо чуйне ставлення до людей, зміцнює і покращує їх психологічний та душевний стан. Спектр медико-соціальних послуг Шпиталю, і сьогодні орієнтований на надання допомоги з огляду на найактуальніші проблеми.

За останні два десятиліття Шпиталь пропонував програми профілактики ВІЛ/СНІДу, супроводу алко- та наркозалежних. У міру фінансових можливостей забезпечує медичну опіку соціально незахищених повністю безкоштовно або частково. Установа постійно підтримує програму протидії поширенню туберкульозу та профілактики серцево-судинних захворювань, які є справжнім викликом для населення України. Особливу увагу надано питанню паліативної опіки в стаціонарі Шпиталю усім потребуючим, та самотнім чи малозабезпеченим людям, оскільки вирішення цієї медико-соціальної проблеми має пряме відношення до пошанування гідності Людини у завершальній стадії життя. Новітнім етапом у діяльності Шпиталю є програма супроводу постраждалих в часі Революції Гідності та військової агресії з боку Росії, яка включає як загально-медичну підтримку так і спеціалізовану допомогу з подолання ПТСР (посттравматичний стресовий розлад).

Ключові слова:

хоспіс, шпиталь шептицького львів, допомога для невиліковно хворих, шпиталь шептицького львів телефон, лікарня львів, поліклініки львова, лікарня шептицьких львів, медичні центри львів, медичні заклади львова, терапевт, кардіолог, невропатолог, гінеколог, офтальмолог, отоларинголог, уролог, дерматолог, травматолог, функціональна діагностика, екг, ендоскопічні обстеження, ультразвукові обстеження узд, фізіотерапевтичні процедури, електрофорез, магнітотерапія, паліативна допомога, хоспісна допомог, хоспісна медицина, хоспіси, психологічна підтримка воїнам ато, госпіс, допомога психолога для атовців

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
22348948

Графік роботи

Понеділок:
від 08:00 до 17:00
Вівторок:
від 08:00 до 17:00
Середа:
від 08:00 до 17:00
Четвер:
від 08:00 до 17:00
П'ятниця:
від 08:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
14.12.2016