Контакти

Фактична адреса:
79044, м. Львів, вул. Котляревського, 53а
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ХОСПІС, КОМУНАЛЬНА ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ

Контакти

Фактична адреса:
79044, м. Львів, вул. Котляревського, 53а
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79044, м. Львів, вул. Котляревського, 53а
Телефони:

Діяльність

Комунальна Львівська міська лікарня «Хоспіс» - перший медичний заклад в Україні та єдиний на Львівщині для невиліковно хворих, розрахований на стаціонар 30 ліжок. Завданням «Хоспісу» є створення оптимальної якості життя в умовах важкої хвороби, полегшення безмежних страждань людини, її болю. КЛМЛ «Хоспіс» діє на підставі Статуту лікарні та Ліцензії на медичну практику.

Інформація

Що таке хоспіс для нас, відносно здорових, “благополучних” членів суспільства? Як може спілкуватись людина, яка стоїть на порозі іншого світу, з нами, які ще не ступили на цей поріг? Чи можемо ми щось дати один одному? Як і для чого живуть, що відчувають, про що думають ті, хто потрапив у коло спілкування, особливе коло життя, яке виникло довкола невиліковно хворої людини?..

Хоспіс – заклад для надання медичної та соціальної, психологічної допомоги хворим з обмеженим прогнозом життя. Основне завдання — надати допомогу, знеболити, дати можливість відійти з життя достойно. Іншими словами - забезпечення гідного життя до останнього подиху безнадійно хворої людини.

Хоспіс — структура медико-соціальна, з обстановкою, що наближена до домашньої. Така позиція в організації “Хоспісу” допомагає забезпечити інкурабельному пацієнтові психологічний комфорт, який базується на індивідуальному підході в кожному конкретному випадку, з урахуванням стану здоров’я, психологічних чи соціальних потреб. Слово Боже - це світло для керування життям, пожива для підтримки душі і потіха у дні смутку. Кожен пацієнт має право і можливість його почути. Хвора людина потребує любові, людського тепла, опіки та милосердя. Саме такі умови і зобов’язані створити людині в останні дні її Земного життя.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Москвяк Євген Йосифович — головний лікар

Графік роботи

Понеділок:
00:00 — 24:00
Вівторок:
00:00 — 24:00
Середа:
00:00 — 24:00
Четвер:
00:00 — 24:00
П'ятниця:
00:00 — 24:00
Субота:
00:00 — 24:00
Неділя:
00:00 — 24:00
Оновлення даних: 06.08.2018 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.