Універсальний львівський довідник

ХОСПІС, КОМУНАЛЬНА ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ

Фактична адреса:
79044м. Львів, вул. Котляревського, 53а
Телефон основний:
(032) 2375862
Телефони:
(032) 2373596

Про компанію

Керівник:
Москвяк Євген Йосифович — головний лікар

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Комунальна Львівська міська лікарня «Хоспіс» - перший медичний заклад в Україні та єдиний на Львівщині для невиліковно хворих, розрахований на стаціонар 30 ліжок. Завданням «Хоспісу» є створення оптимальної якості життя в умовах важкої хвороби, полегшення безмежних страждань людини, її болю. КЛМЛ «Хоспіс» діє на підставі Статуту лікарні та Ліцензії на медичну практику.

Рекламна інформація:

Що таке хоспіс для нас, відносно здорових, “благополучних” членів суспільства? Як може спілкуватись людина, яка стоїть на порозі іншого світу, з нами, які ще не ступили на цей поріг? Чи можемо ми щось дати один одному? Як і для чого живуть, що відчувають, про що думають ті, хто потрапив у коло спілкування, особливе коло життя, яке виникло довкола невиліковно хворої людини?..

Хоспіс – заклад для надання медичної та соціальної, психологічної допомоги хворим з обмеженим прогнозом життя. Основне завдання — надати допомогу, знеболити, дати можливість відійти з життя достойно. Іншими словами - забезпечення гідного життя до останнього подиху безнадійно хворої людини.

Хоспіс — структура медико-соціальна, з обстановкою, що наближена до домашньої. Така позиція в організації “Хоспісу” допомагає забезпечити інкурабельному пацієнтові психологічний комфорт, який базується на індивідуальному підході в кожному конкретному випадку, з урахуванням стану здоров’я, психологічних чи соціальних потреб. Слово Боже - це світло для керування життям, пожива для підтримки душі і потіха у дні смутку. Кожен пацієнт має право і можливість його почути. Хвора людина потребує любові, людського тепла, опіки та милосердя. Саме такі умови і зобов’язані створити людині в останні дні її Земного життя.

Ключові слова:

паліативне лікування, хоспіс у львові, паліативна допомога, хоспісна допомог, хоспісна медицина, хоспіси, паліативна медицина, медико-соціальна допомога, догляд за невиліковно хворими, допомога невиліковно хворим, психологічна реабілітація

Графік роботи

Понеділок:
від 00:00 до 24:00
Вівторок:
від 00:00 до 24:00
Середа:
від 00:00 до 24:00
Четвер:
від 00:00 до 24:00
П'ятниця:
від 00:00 до 24:00
Субота:
від 00:00 до 24:00
Неділя:
від 00:00 до 24:00

Службова інформація

Дата перевірки:
06.08.2018