OCULUS, МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР
Адреса:
79024, м. Львів, вул. Хмельницького, 144
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

OCULUS, МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР

OCULUS, МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР
Адреса:
79024, м. Львів, вул. Хмельницького, 144
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
OCULUS, МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР
Адреса:
79024, м. Львів, вул. Хмельницького, 144
Телефони:

Діяльність

Фото — OCULUS, МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР На даний момент, кожен пацієнт клініки може отримати медичну допомогу за такими напрямками:
- офтальмологія;
- дитяча офтальмологія;
- кардіологія;
- ортопедія (ортопедія-травматологія);
- ультразвукова діагностика (УЗД);
- психотерапія;
- гінекологія;
- проктологія;
- урологія;
- невропатологія;
- дермато-венерологія;
- стоматологія;
- дерматологія-косметологія;
- ендокринологія;
- судинна хірургія;
- терапевтичне відділення;
- кабінет масажу.

Інформація

Медичний центр «Oculus» - багатопрофільний приватний медичний центр, створений у 2014 році на базі офтальмологічної клініки професора І. Я. Новицького.

Довіра, повага, якість лікування, особистий комфорт, доступність – стали для нас базовими незмінними цінностями в роботі.

Ми створили і продовжуємо створювати найкращі умови обслуговування та надання послуг нашим пацієнтам. Взявши за мету діяльності за світовими стандартами медичної галузі.

Зараз команда центру налічує понад 30 лікарів різних спеціальностей та високої професіональної кваліфікації: академіки, професори, кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії.

Підтримка високої якості послуг також забезпечується постійним впровадженням найкращих взірців світової медичної практики, постійним інвестуванням у підвищення кваліфікації працівників та обов’язковим оновленням медичного обладнання і лабораторно-діагностичного устаткування.

Турбота про здоров’я повинна бути доступна для кожного.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Новицька М. В. — директор
Рік заснування:
2014

Графік роботи

Понеділок:
08:30 — 20:00
Вівторок:
08:30 — 20:00
Середа:
08:30 — 20:00
Четвер:
08:30 — 20:00
П'ятниця:
08:30 — 20:00
Субота:
08:30 — 15:00
Оновлення даних: 07.10.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

офтальмологія, кардіологія, ортопедія львів, офтальмологічна клініка, кабінет масажу, урологія, лазерна корекція зору, гінекологія, ультразвукова діагностика, діагностика зору, хірургія очей, стоматологія, проктологія, неврологія, терапевтичне відділення, судинна хірургія, ендокринологія, психотерапія, дерматокосметологія, лікувальний масаж, загальний масаж, спортивний масаж, масаж для немовлят, гінекологічне обстеження, гінекологічний огляд, антицелюлітний масаж, косметичний масаж обличчя, лазерні методи лікування, медичний центр на хмельницького

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.