Універсальний львівський довідник

ВАНТАЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Фактична адреса:
79023м. Львів, вул. Чернівецька, 9
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

DHL є світовим лідером в області експрес-доставки, а також перевезення вантажів наземним і повітряним транспортом. DHL утримує лідерство в області доставки важких вантажів морським шляхом і контрактної логістики. Компанія пропонує своїм клієнтам повний спектр новаторських і індивідуальних рішень - від експрес-доставки документів до керування ланцюжками постачань.

Рекламна інформація:

DHL має представництва більш ніж в 220 країнах і регіонах світу і є самою інтернаціональною компанією у світі. У нас працюють більше 315.000 співробітників, і ми задовольняємо практично нескінченне число потреб у логістиці.

Експрес-доставка по всьому світу; експедирування вантажів на авіаційному, вантажному автомобільному, морському та залізничному транспорті; складські послуги, що виходять за межі просто зберігання, а включають у себе все, – від упакування до ремонту; міжнародні поштові доставки; відвантаження, виконувані відповідно до особливих вимог клієнтів – усе це логістика, все це DHL.

- DHL Supply Chain - лідер на ринку контрактної логістики, здійснює складське зберігання, керовані перевезення й додаткове обслуговування, пропонує рішення з корпоративного керування інформацією та комунікаціями.

- DHL Global Mail – світовий експерт DHL у наданні спеціалізованих рішень для пошти та посилок В2С з найбільшою в світі мережею доставляння п’ятьох континентах.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
11.07.2019