УКРАЇНСЬКІ ДЖЕРЕЛА, ТОВ
Адреса:
79005, м. Львів, вул. Чайковського, 8, к. 3
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

УКРАЇНСЬКІ ДЖЕРЕЛА, ТОВ

УКРАЇНСЬКІ ДЖЕРЕЛА, ТОВ
Адреса:
79005, м. Львів, вул. Чайковського, 8, к. 3
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
УКРАЇНСЬКІ ДЖЕРЕЛА, ТОВ
Адреса:
79005, м. Львів, вул. Чайковського, 8, к. 3
Факс:

Діяльність

Фото — УКРАЇНСЬКІ ДЖЕРЕЛА, ТОВ Доставка води здійснюється в бутлях, виготовлених з полікарбонату (місткістю 18,9 л). Такий матеріал є добрим замінником скла, тому бутлі не б’ються та не царапаються і на противагу тарі, зробленій з пластику, наші бутлі є багаторазового використання, повністю інертні (нейтральні до речовин, які в них зберігаються). Тара, якою ми користуємося, сертифікована.

Пропонована нами питна вода видобувається зі свердловини в с. Угринів Сокальського району, Львівської області, що знаходиться на відстані 110 км від м. Львова. Вода проходить постійне тестування і відповідає існуючим стандартам якості ДСТУ.61.974-98, що підтверджується якісними посвідченнями.

Інформація

Вода - джерело життя, а в умовах нашої екології якісна питна вода доступна не кожному. Компанія ”Українські джерела” займається доставкою бутильованої питної води ”Кришталь”.

Пропонована нами вода видобувається зі свердловини в с. Угринів, Сокальського району, Львівської області, що знаходиться на відстані 110 км від м. Львова. Там розташований завод ”Мінерал”, що займається виробництвом бутильованої питної води. В процесі очищення вода проходить через систему фільтрів виробництва фірми ”ENVIRONMENTAL PRODUCTS USA, inc.”. Під тиском 16 атм. вода проходить через мембранні фільтри, на яких затримуються всі шкідливі домішки, при цьому залишається незмінною первісна структура природної артезіанської води.

Вода проходить постійне тестування і відповідає діючим стандартам якості СТУ.61.974-98, що підтверджується якісними посвідченнями:
”Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи”
”Сертифікат відповідності на воду”
Особливе значення висока якість питної води має для вагітних та немовлят. Діти будь-якого віку можуть вживати нашу воду сирою не ризикуючи здоров’ям, а навпаки, тільки зміцнюючи його.

1. Ми доставляємо воду на наступний день після замовлення;
2. Замовлення приймаються цілодобово (з 9:00 до 18:00 - оператор; з 18:00 до 9:00 - автовідповідач);
3. Ми доставляємо Вам не тільки воду, а й необхідне обладнання та аксесуари для її використання;
4. Ми займаємось доставкою супутніх товарів (кава, чай...);
5. Ми підберемо вигідний для Вас рівень цін та зручну систему взаєморозрахунків;
6. Індивідуальний підхід та відмінний сервіс стануть запорукою плідної співпраці.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
08:30 — 17:00
Вівторок:
08:30 — 17:00
Середа:
08:30 — 17:00
Четвер:
08:30 — 17:00
П'ятниця:
08:30 — 17:00
Субота:
08:30 — 11:00
Оновлення даних: 18.05.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

доставка води львів, кулер, помпа, дерев’яна підставка з керамічним бачком, українські джерела, доставка питної води, вода з доставкою, артезіанська питна вода, замовити воду, бутильована вода, артезіанська вода, вода в офіс, вода додому, питна вода, вода на замовлення, доставка води ціна, доставка води львівська область, доставка мінеральної води, доставка води в офіс, доставка води в офісний центр, швидка доставка води, безкоштовна доставка води

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.