ЕНЕРГОАУДИТ, МОНТАЖ СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ
Юридична адреса:
76009, м. Івано-Франківськ, вул. Івасюка, 11
Фактична адреса:
79040, м. Львів, вул. Городоцька, 286б
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЕНЕРГОАУДИТ, МОНТАЖ СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ

ЕНЕРГОАУДИТ, МОНТАЖ СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ
Юридична адреса:
76009, м. Івано-Франківськ, вул. Івасюка, 11
Фактична адреса:
79040, м. Львів, вул. Городоцька, 286б
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ЕНЕРГОАУДИТ, МОНТАЖ СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ
Юридична адреса:
76009, м. Івано-Франківськ, вул. Івасюка, 11
Фактична адреса:
79040, м. Львів, вул. Городоцька, 286б

Діяльність

Послуги компанії ADAMSON

1. ЕНЕРГОАУДИТ – процедура, під час якої проводиться аналіз енергоспоживання будинку та оцінюється ефективність використання опалювально-енергетичних ресурсів.

2. ТЕПЛОТЕХНІЧНЕ ПРОЕКТУВАННЯ – професійне проектування перед остаточним вибором обладнання та монтажем. Фахівці порадять таку опалювальну систему, яка буде найбільш ефективною при менших витратах і розрахують приблизний кошторис.

3. МОНТАЖ СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ. Компанія пропонує повний перелік послуг з монтажу систем опалення (в квартирах, приватних будинках, на підприємствах).

4. ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ ТА ГЕРМЕТИЗАЦІЯ ЖИТЛА – захист будинку від тепловтрат, надмірної вологості та цвілі за допомогою утеплення стін та інших місць витоку повітря. Теплоізолюють мінеральною ватою, пінопластом, пінополістеролом, методом рідкої теплоізоляції.

5. СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ. Представники компанії забезпечують сервісне обслуговування більшої частини обладнання (в першу чергу, теплотехнічного), яке представлено в асортименті магазину Adamson.

Інформація

Енергосервісна компанія ADAMSON пропонує всім власникам житла комплексні рішення для збільшення енергоефективності будинку, а також послуги з енергозбереження.

ЕНЕРГОАУДИТ
Енергоаудит від компанії Adamson – аналіз та оцінка енергоефективності будівлі й використання паливно-енергетичних ресурсів. Енергетичний аудит проводять висококваліфіковані фахівці, сертифіковані в США і Україні.

Стандартно енергоаудит складається з наступних етапів:
• Анкетування господаря житла.
• Аналіз будинку на тепловтрати (за допомогою аеродверей і тепловізора, що дозволяє проводити аудит в будь-який час року).
• Перевірка ефективності роботи котла.
• Перевірка витоків газу.
• Перевірка вентиляції.
• Перевірка проблем з вологістю і, за необхідності, вимір рівня освітлення.

Енергоаудит триває від одного до трьох годин. Рекомендації щодо поліпшення енергоефективності житла фахівці надають господареві приблизно через 2 тижні.

ТЕПЛОТЕХНІЧНЕ ПРОЕКТУВАННЯ
Щоб встановити оптимальну опалювальну систему, а також вибрати систему теплоізоляції, працівники Adamson готують проект і розраховують приблизний кошторис. Це допомагає господарям житла уникнути наступних поширених помилок:
• Вибору системи опалення за приблизними характеристикам, без урахування рівня теплоізоляції фундаменту, даху тощо.
• Встановлення котла з додатковим рівнем потужності, що загрожує більш високими витратами, на відміну від правильного підібраного обладнання.
• Встановлення котла з недостатньою потужністю.

МОНТАЖ СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ
Фахівці компанії Adamson пропонують установку різних видів котельного обладнання. У Вашому домі може бути встановлена:
• Система опалення з використанням газового котла – найпопулярніша та найбільш економічна на сьогоднішній день. Вона встановлюється там, де є газифікована площа, і потребує регулярного контролю.
• Система опалення з використанням електричного котла, робота якого залежить від безперервного електропостачання. Такий тип котла відрізняється безшумною роботою і компактними розмірами. Але використання опалювальної системи обійдеться трохи дорожче.
• Система опалення з використанням твердопаливного котла. В якості палива виступають дрова, пеллети та інші екологічно чисті матеріали, для зберігання яких потрібно облаштувати окрему котельню.

За необхідності можна встановити комбіновану систему опалення, в якій використовуються різні види котлів (наприклад, газовий і електричний, електричний і твердопаливний). Це допоможе обігрівати будинок, навіть якщо один з видів палива відсутній.

В компанії Adamson встановлюють також сучасні системи опалення – сонячні колектори та теплові насоси. Перші працюють за рахунок сонячної енергії, другі – за рахунок перетворення геотермальної енергії.

Фахівці встановлюють й інші необхідні елементи опалювальної системи:
• труби;
• радіатори;
• теплу підлогу.
Наші професіонали підберуть найбільш оптимальний варіант опалювальної системи для кожного конкретного випадку та якісно його встановлять.

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ ТА ГЕРМЕТИЗАЦІЯ ЖИТЛА
Щоб захистити житло від витоків тепла і створити відносну сталість температури всередині будинку, професіонали компанії Adamson проводять теплоізоляцію.

Житло стає більш герметичним за рахунок утеплення перекриттів, стін, даху, стулок вікна, зміцнення вентиляційних решіток. Теплоізоляція дозволить:
• захистити будівлю від вологості, цвілі та атмосферних впливів;
• збільшити термін служби будівлі;
• зменшити витрати на опалення житла в холодний сезон;
• зменшити нагрівання житла влітку;
• підвищити шумоізолюючі властивості стін.

Для теплоізоляції використовується мінеральна вата, пінопласт, пінополістерол та інші матеріали.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Дашко Микола Васильович — директор

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 10.01.2019 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.