Універсальний львівський довідник

ЛЬВІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ

Фактична адреса:
79491м. Львів, смт. Брюховичі, вул. Сухомлинського, 16
Телефон основний:
(032) 2346568
Факс:
(032) 2346385

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Вузи

Рекламна інформація:

Підготовка високопрофесійних керівників державних установ і компетентних державних службовців є однією з передумов створення ефективної системи державного управління в Україні. Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України - єдиний навчальний заклад у західному регіоні нашої країни, основна діяльність якого спрямована на досягнення цієї мети.

Інститут тісно співпрацює з місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування восьми західних областей України, які є основними замовниками нашого Інституту. Така співпраця дає нам можливість краще вивчити потреби владних інституцій регіону, а державним і муніципальним установам - дізнатись про рівень підготовки і можливості слухачів Інституту.

Інститут у своїй діяльності зорієнтований на постійне вдосконалення та найвищі стандарти якості надання освітніх послуг. Випускники Інституту володіють сучасними управлінськими знаннями, навичками та вміннями і можуть працювати керівниками в місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

Інститут проводить діяльність за трьома напрямками:

підготовка фахівців для органів державного управління та місцевого самоврядування;
підвищення кваліфікації та перепідготовка службовців та посадових осіб місцевого самоврядування;
наукові дослідження в галузі державного управління та місцевого самоврядування і підготовка наукових та науково-педагогічних кадрів.

Службова інформація

Дата перевірки:
29.02.2016