Контакти

Фактична адреса:
79491, м. Львів, смт. Брюховичі, вул. Сухомлинського, 16
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЛЬВІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ

Контакти

Фактична адреса:
79491, м. Львів, смт. Брюховичі, вул. Сухомлинського, 16
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79491, м. Львів, смт. Брюховичі, вул. Сухомлинського, 16
Телефони:
Факс:

Діяльність

Підготовка високопрофесійних керівників державних установ і компетентних державних службовців

Інформація

Підготовка високопрофесійних керівників державних установ і компетентних державних службовців є однією з передумов створення ефективної системи державного управління в Україні. Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України - єдиний навчальний заклад у західному регіоні нашої країни, основна діяльність якого спрямована на досягнення цієї мети.

Інститут тісно співпрацює з місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування восьми західних областей України, які є основними замовниками нашого Інституту. Така співпраця дає нам можливість краще вивчити потреби владних інституцій регіону, а державним і муніципальним установам - дізнатись про рівень підготовки і можливості слухачів Інституту.

Інститут у своїй діяльності зорієнтований на постійне вдосконалення та найвищі стандарти якості надання освітніх послуг. Випускники Інституту володіють сучасними управлінськими знаннями, навичками та вміннями і можуть працювати керівниками в місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

Інститут проводить діяльність за трьома напрямками:

підготовка фахівців для органів державного управління та місцевого самоврядування;
підвищення кваліфікації та перепідготовка службовців та посадових осіб місцевого самоврядування;
наукові дослідження в галузі державного управління та місцевого самоврядування і підготовка наукових та науково-педагогічних кадрів.

Рубрики

Оновлення даних: 23.01.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.