Універсальний львівський довідник

СОНТІ ЛТД, ТОВ

Юридична адреса:
79002, м. Львів, вул. Величковського, 10, к. 114
Фактична адреса:
79039м. Львів, вул. Моринецька, 7
Телефон основний:
(032) 2331360
Телефони:
(032) 2475532, (067) 3746140
Факс:
(032) 2332377

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Ми пропонуємо:
- жалюзі;
- тканинні ролети (рулонні штори);
- ролети системи День-Ніч;
- ролети на мансардні вікна;
- ролети SHADE;
- бамбукові ролети;
- плісе;
- секційні гаражні ворота;
- в’їздні ворота;
- захисні ролети, решітки;
- автоматика для захисних ролет та воріт;
- шлагбауми;
- алюмінієві балкони;
- москітні сітки.
- електрокарнизи для штор;
- карнизи для римських штор;
- карнізи КС (арка, еркер), стельові алюм. карнизи;
- панельні (японські) штори;
- маркізи.

Рекламна інформація:

Компанія ”Сонті ЛТД” відкрила власне виробництво жалюзі більше 20 років тому. За цей час ми значно розширили асортимент продукції і постійно перебуваємо в пошуку нових, ергономічних та естетичних рішень для обладнання і оздоблення Ваших вікон.

Зазвичай жалюзі вибирають для прикраси домашніх інтер’єрів, оснащення офісів, навчальних закладів, торгових підприємств. Секрет успіху - надійність, високі естетичні характеристики, простота експлуатації і довгий термін служби.

Ми раді запропонувати покупцям цікаві і модні колекції: горизонтальні жалюзі з шириною ламелей 25 мм, вертикальні жалюзі з шириною ламелей 89 мм і 127 мм, рулонні жалюзі-штори, панельні японські штори з різними системами управління.

Крім того, ми випускаємо високоекологічні дерев’яні жалюзі та бамбукові ролети. Ми пропонуємо не тільки величезний вибір конструкцій жалюзі, але і приголомшливу палітру матеріалів, фактур і кольорів. Які б жалюзі Ви не вважали за краще, вони, безсумнівно, прикрасять Ваш інтер’єр, додадуть йому чарівністі, вишуканості і затишку.

До Ваших послуг виготовлення та встановлення розсувних конструкцій для лоджії, балкону, розсувних дверей.

Важливим напрямком нашої роботи є виробництво протимоскітних сіток і захисних ролет. Крім того, ми раді запропонувати нашим покупцям гаражні та промислові секційні ворота різного роду автоматики.

Ключові слова:

жалюзі ціна, ролети, римські штори, жалюзі на вікна, купити жалюзі, тканинні ролети, відкриті системи, коробові системи, вертикальні жалюзі, ролети на вікна, карнизи для штор, єврокарнізи, захисні ролети, дерев’яні жалюзі, жалюзі на пластикові вікна, ціни на жалюзі, віконні ролети, горизонтальні жалюзі, бамбукові жалюзі, вертикальні жалюзі 89мм, вертикальні жалюзі 127 мм, жалюзі стрінг, рулонні штори, мансардні системи, мансардні системи ролет, ролети день-ніч, ролети день ніч, ролети shade, бамбукові ролети, плісе, ролети плісе, москітні сітки ціна, москітна сітка львів, москітна сітка на вікна, ролокасети, замовити ролокасети, купити ролокасети, ціна на ролокасети, розсувні системи львів, рамкові москітні сітки, рулонні москітні сітки, москітна сітка на двері, пошиття римських штор, римські штори на замовлення, панельні штори, японські штори, карнизи, розсувні електрокарнизи, карнизи ks, кс, електропривід для штор, карниз з електроприводом, електричні карнизи, захисні ролети ціна, захисні ролети на вікна, гаражні ворота ціна, ролорешітки, гаражні ворота, секційні гаражні ворота, секційні ворота, ворота львів, автоматичні ворота, автоматика для воріт, в’їздні ворота, гаражні ворота львів ціни, шлагбауми, автоматика для захисних ролет, балкони, будівництво балконів, розсувні алюмінієві системи, ремонт балкону, маркізи, маркізи для літніх майданчиків, маркізи для кафе, маркізи для ресторану

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
20776435

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Задорожна О. Ю.
Дата перевірки:
02.05.2018