Універсальний львівський довідник

ЦЕНТР САПР, ТОВ

Фактична адреса:
79015м. Львів, вул. Героїв УПА, 71
Телефон основний:
(032) 2428640

Про компанію

Керівник:
Балук Володимир Богданович — генеральний директор
Рік заснування:
1992
Чисельність працівників:
20

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Консультування з питань інформатизації

Продукція, послуги:

Торгові поставки персональних комп’ютерів і витратних матеріалів. Послуги Інтернет. Координатно-вимірювальне обладнання.

Рекламна інформація:

«Центр САПР» — компанія з двадцятирічним досвідом роботи на ринку систем автоматизованого проектування (САПР) — є одним з провідних центрів у галузі впровадження комплексних рішень у сфері автоматизації конструкторсько-технологічної підготовки виробництва на промислових підприємствах України.

Центр САПР є авторизованим дилеромтаких відомих виробників САПР як ГК АСКОН (Російська Федерація), Delcam Plc (Великобританія), виробника координатно-вимірювального обладнання FARO Technologies Inc.(США), а також таких відомих виробників САПР як НТЦ ГеММа, НТЦ АПМ та ін.

Сьогоднішні потреби інженерних підрозділів сучасних підприємств не обмежуються лише CAD-системами. Тільки створення єдиного інформаційного простору, що поєднає CAD-системи, технологічні САПР, єдині для всіх підрозділів довідники, автоматизовані робочі місця нормувальників тощо, дозволить вийти підприємству на якісно новий рівень автоматизації.

Одним з пріоритетних завдань Центру САПР є надання допомоги підприємствам у проведенні комплексної автоматизації конструкторсько-технологічної підготовки виробництва — створення концепції автоматизації конкретного підприємства, поставка й адаптація відповідного програмного забезпечення, впровадження систем електронного документообігу та керування інженерними даними, систем автоматизованого проектування технологій для обладнання з ЧПК.

Поряд з поставкою програмного забезпечення Центр САПР професійно проводить навчання спеціалістів і забезпечує технічний супровід, що створює всі умови для максимально ефективного використання окремих систем та комплексу загалом.

Зусилля колективу скеровані на максимальне наближення до клієнта — для цього в Україні створено мережу регіональних представництв.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
36264225

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
27.07.2017