Контакти

Фактична адреса:
79015, м. Львів, вул. Технічна, 1
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЦЕНТР САПР, ТОВ

Контакти

Фактична адреса:
79015, м. Львів, вул. Технічна, 1
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79015, м. Львів, вул. Технічна, 1
Телефони:

Діяльність

Торгові поставки персональних комп’ютерів і витратних матеріалів. Послуги Інтернет. Координатно-вимірювальне обладнання.

Інформація

«Центр САПР» — компанія з двадцятирічним досвідом роботи на ринку систем автоматизованого проектування (САПР) — є одним з провідних центрів у галузі впровадження комплексних рішень у сфері автоматизації конструкторсько-технологічної підготовки виробництва на промислових підприємствах України.

Центр САПР є авторизованим дилеромтаких відомих виробників САПР як ГК АСКОН (Російська Федерація), Delcam Plc (Великобританія), виробника координатно-вимірювального обладнання FARO Technologies Inc.(США), а також таких відомих виробників САПР як НТЦ ГеММа, НТЦ АПМ та ін.

Сьогоднішні потреби інженерних підрозділів сучасних підприємств не обмежуються лише CAD-системами. Тільки створення єдиного інформаційного простору, що поєднає CAD-системи, технологічні САПР, єдині для всіх підрозділів довідники, автоматизовані робочі місця нормувальників тощо, дозволить вийти підприємству на якісно новий рівень автоматизації.

Одним з пріоритетних завдань Центру САПР є надання допомоги підприємствам у проведенні комплексної автоматизації конструкторсько-технологічної підготовки виробництва — створення концепції автоматизації конкретного підприємства, поставка й адаптація відповідного програмного забезпечення, впровадження систем електронного документообігу та керування інженерними даними, систем автоматизованого проектування технологій для обладнання з ЧПК.

Поряд з поставкою програмного забезпечення Центр САПР професійно проводить навчання спеціалістів і забезпечує технічний супровід, що створює всі умови для максимально ефективного використання окремих систем та комплексу загалом.

Зусилля колективу скеровані на максимальне наближення до клієнта — для цього в Україні створено мережу регіональних представництв.

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
1992
Кількість працівників:
20 чол.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 22.12.2023 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.