Контакти

Фактична адреса:
79070, м. Львів, вул. Хоткевича, 48
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

СИХІВСЬКА, ШКОЛА-ГІМНАЗІЯ

Контакти

Фактична адреса:
79070, м. Львів, вул. Хоткевича, 48
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79070, м. Львів, вул. Хоткевича, 48
Телефони:

Діяльність

Гімназія складається з трьох ступенів:
І - початкова школа - прогімназійні класи;
ІІ - 5-9 класи;
ІІІ - 10-11 класи.

Навчальний процес у гімназійних класах організовано за трьома профілями:
філологічного,
інформатико–математичного
технологічного
Гімназія є базовою для реалізації міжвідомчої програми ”Здоров’я школяра”. З 8-го класу запроваджено поглиблене вивчення математики. Крім основних уроків, є факультативні заняття з інформатики, які викладаються за спеціальною європейською програмою ECDL, гімназія є експериментальним майданчиком щодо викладення курсу ”Інформаційно-комп’ютерні технології”. Вчителі англійської мови апробовують і впроваджують в навчальний процес підручники, які входять в НВК (Оксфорд, Лонгман, Кембридж).


Впроваджено спецкурси таких напрямків: логіка, інформатика, шахи, хореографія, валеологія, львовознавство, зустрічі з цікавими людьми, театральне мистецтво.

Інформація

Навчально-виховний комплекс ”Школа-гімназія ”Сихівська” розташований у зеленому, мальовничому куточку нашого міста - на Сихові.
Чисте повітря, розташування поблизу лісопарку, стадіон, ігрові площадки для молодших школярів, басейн, можливість відвідування різноманітних спортивних секцій роблять нашу гімназію прекрасним місцем не тільки для навчання, а й для зміцнення здоров’я.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Ухніцький Іван Ярославович — директор
Оновлення даних: 27.11.2018 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.