Універсальний львівський довідник

СИХІВСЬКА, ШКОЛА-ГІМНАЗІЯ

Фактична адреса:
79070м. Львів, вул. Хоткевича, 48
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Ухніцький Іван Ярославович — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Гімназія складається з трьох ступенів:
І - початкова школа - прогімназійні класи;
ІІ - 5-9 класи;
ІІІ - 10-11 класи.

Навчальний процес у гімназійних класах організовано за трьома профілями:
філологічного,
інформатико–математичного
технологічного
Гімназія є базовою для реалізації міжвідомчої програми ”Здоров’я школяра”. З 8-го класу запроваджено поглиблене вивчення математики. Крім основних уроків, є факультативні заняття з інформатики, які викладаються за спеціальною європейською програмою ECDL, гімназія є експериментальним майданчиком щодо викладення курсу ”Інформаційно-комп’ютерні технології”. Вчителі англійської мови апробовують і впроваджують в навчальний процес підручники, які входять в НВК (Оксфорд, Лонгман, Кембридж).


Впроваджено спецкурси таких напрямків: логіка, інформатика, шахи, хореографія, валеологія, львовознавство, зустрічі з цікавими людьми, театральне мистецтво.

Рекламна інформація:

Навчально-виховний комплекс ”Школа-гімназія ”Сихівська” розташований у зеленому, мальовничому куточку нашого міста - на Сихові.
Чисте повітря, розташування поблизу лісопарку, стадіон, ігрові площадки для молодших школярів, басейн, можливість відвідування різноманітних спортивних секцій роблять нашу гімназію прекрасним місцем не тільки для навчання, а й для зміцнення здоров’я.

Службова інформація

Дата перевірки:
27.11.2018