Універсальний львівський довідник

ОСІНЬ І КО, ПП

Фактична адреса:
79015м. Львів, вул. Героїв УПА, 73
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Пропонуємо купити теребовлянський природній камінь для облицювання фасадів, декорування інтер’єрів, ландшафтного дизайну та створення скульптур.

Наша продукція: матеріали з натурального пісковика для облицювальних, мостильних робіт; огорожі; балясини, сходи; підвіконня; бруківка; каміни та печі барбекю; декор для внутрішніх приміщень і подвір’я.

Компанія створює дилерську мережу в регіонах і запрошує до співпраці!

Рекламна інформація:

Компанія «Осінь» пропонує натуральний камінь для облицювання фасаду, декорування інтер’єрів та будівництва огорожі, а також готові вироби з нього.

Ви можете купити балясини, підвіконня чи сходи з природнього пісковика сірого, червоного, жовтого чи сіро-жовтого кольору, з полірованою або жорсткою поверхнею, яка нагадує природній злом каменю.

Камінь добувається з кар’єру в селі Слобідка, Теребовлянського району Тернопільської області. Цей екологічно чистий пісчаник відрізняється унікальними якостями: він не пропускає вологу, стійкий до морозів, захищає будівлю від впливу радіаційного випромінювання і сонячних променів.

Сучасний матеріал для оздоблення оселі, який створює особливу атмосферу тепла і затишку, підкреслює статус власника, а також додає естетичної та комерційної привабливості вашій нерухомості.

Компанія «Осінь» відкрита для потенціальних партнерів, бо знаходиться в процесі формування дилерської мережі в Україні.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
22.09.2017