Універсальний львівський довідник

ДИНАМО, СДЮШОР З ГІРСЬКОЛИЖНОГО СПОРТУ ЛОО

Фактична адреса:
79026м. Львів, вул. Янева, 10
Телефон основний:
(032) 2630393

Про компанію

Керівник:
Палеха Лідія Павлівна

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Додаткові можливості для ваших дітей, які допоможуть досягти успіху в житті і спорті! Дитяча Юнацька спортивна Школа олімпійського резерву проводить заняття з гірськолижного спорту, фрістайлу, біатлону та сноуборду для дітей 6 вікових категорій.

Зараз навчається 23 групи, в яких наставниками є кваліфіковані тренери з спеціальною освітою і особистими досягненнями в профільному спорті.

Вихованці школи приймають участь у престижних національних і міжнародних змаганнях, виїжджають на відпочинок в оздоровчі табори СК «Динамо», отримують шанс зробити спортивну кар’єру.

Рекламна інформація:

Якщо ви думаєте, в яку секцію краще віддати дитину , то гірськолижний спорт для дітей – найкращий вибір!

Дитяча Юнацька Спортивна Школа Олімпійського Резерву СК «Динамо» - це заклад, який може дати старт для життя, сповненого перемогами та цікавими подіями. Спортивна школа гірськолижного спорту, біатлону, сноуборду та фрістайлу дає путівку своїм вихованцям в світ великого спорту, оскільки ці дисципліни входять в програму Зимових Олімпійських Ігор. При наявності бажання і старанності діти можуть підкорити вершини спортивного Олімпу і стати легендами своєї країни!

Заняття з вихованцями проводять кваліфіковані тренери, які знаходять індивідуальний підхід до кожної дитини. Кожен з них має спеціальну вищу освіту та особисті досягнення в своїй дисципліні та інших. За роки існування СДЮШОР «Динамо» підготувала чемпіонів СРСР, України, призерів Чемпіонату світу і Кубку Європи та учасників Олімпійських ігор.

В кожному випадку діти вдосконалюють своє тіло, реакції, навички та фізичну витривалість, а також виробляють бійцівські риси характеру. Тренування дітей проходять в СК «Динамо» та на відкритих трасах в Карпатах.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 17:30
Вівторок:
від 09:00 до 17:30
Середа:
від 09:00 до 17:30
Четвер:
від 09:00 до 17:30
П'ятниця:
від 09:00 до 17:30

Службова інформація

Дата перевірки:
22.09.2017