ГАЛПАКЕТ, ТОВ
Адреса:
79069, м. Львів, вул. Шевченка, 313
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ГАЛПАКЕТ, ТОВ

ГАЛПАКЕТ, ТОВ
Адреса:
79069, м. Львів, вул. Шевченка, 313
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ГАЛПАКЕТ, ТОВ
Адреса:
79069, м. Львів, вул. Шевченка, 313
Телефони:

Діяльність

Фото — ГАЛПАКЕТ, ТОВ У нас ви можете замовити:
- пакети типу «майка»;
- пакети типу «банан»;
- мішки;
- великогабаритні фасувальні мішки;
- фасувальні пакети в т.ч. в рулоні;
- вкладиші;
- пакувальні рукави;
- плівки в рулонах;
- біорозкладні пакети;
- фасувальні пакети з малюнком.

Розробляємо індивідуальний дизайн, виконуємо брендування пакетів, нанесення логотипів, малюнків, написів. Унікальна пропозиція - пакети для шин.

Інформація

Поліетиленові пакети вже давно являються невід’ємною частиною у нашому побуті. Спектр їх застосування великий та різноманітний.
Більше того, поліетиленові пакети з логотипом компанії чи іншою інформацією - вдалий метод пасивної реклами, який одразу привертає увагу людей на вулицях та у приміщеннях.

«Галпакет» - компанія, яка займається виготовленням пакетів та поліетиленових мішків по вашому замовленню, в тому числі з логотипом, малюнком чи написом.

Ми маємо все необхідне новітнє обладнання для створення якісної продукції, тому пропонуємо Вам зручний, якісний сервіс за доступними цінами.

Друк зображень характеризується чіткістю ліній і яскравістю кольорів.

Індивідуально узгоджуємо усі моменти замовлення: умови, параметри, вартість кінцевої продукції.

Нашими замовниками є виробники різноманітної продукції, рекламні агенції, готелі, ресторани, торгівельні мережі, магазини і т.п.

Працюємо з ділерами та за винагороду.

Рубрики

Оновлення даних: 02.07.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

поліетиленові пакети львів, друк пакетів з логотипом, пакети банан оптом, друк на пакетах у львові, пакети майка оптом від виробника, пакети оптом львів, друк на поліетиленових пакетах, виготовлення пакетів банан, пакети майка купити оптом, пакети фасувальні недорого, поліетиленова плівка рука купити, купити пакети для шин, пакети для колес, фасувальні пакети від виробника, пакувальна плівка, пакувальні пакети вартість, пакувальні пакети з логотипом ціна, пакети з логотипом ціна

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.