Контакти

Фактична адреса:
79052, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

STYR, МАГАЗИН ДЛЯ СТИЛЬНИХ ЖІНОК

Контакти

Фактична адреса:
79052, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79052, м. Львів
Телефони:

Діяльність

Пропонуємо стильний жіночий одяг та взуття.

Інформація

Уся увага цього магазину «STYR» прикута до жінки – ніжного створіння з вимогливою душею. Тому одяг та взуття, котрі продаються тут, суто жіночі. Вони розраховані на будь-який вік, стиль та смак. Вечірнє вбрання, офісний варіант, одяг для дому, розкішне взуття – будь-яка нагода може бути корисна для того, щоб звернутися до цього магазину та купити щось новеньке. Шопінг у ньому – це гарний настрій, самопочуття та вдосконалений стиль. А помірні ціни не дуже вдарять по власному або сімейному бюджету.

Команда магазину навчилась робити асортимент таким, щоб він приносив прибуток, а не залишався на полицях. Весь модельний ряд користується незмінним попитом, тому що елегантні та вишукані. Аксесуари можуть стати відмінним подарунком для мами, сестри, бабусі чи доньки. В разі необхідності продавці-консультанти завжди допоможуть покупцям вірно обрати колір та розмір речей.

Рубрики

Оновлення даних: 27.04.2018 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.