Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Поштова адреса:
м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

УКРТРАНСГАРАНТ, ТРАНСПОРТНО ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Поштова адреса:
м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Поштова адреса:
м. Львів
Телефони:

Діяльність

Автомобільні вантажні перевезення (вантажоперевезення), експедирування та експедиторські послуги.
Надійні вантажні перевезення автотранспортом по Україні та Європі.
Послуги з перевезення вантажів, матеріалів і товарів по різних містах і смт здійснюється надійно і вчасно на умовах від дверей до дверей (door to door).

Ми виконуємо щоденні попутні і кругові відправки вантажів, догруз (використовуємо власні вантажні автомобілі – тент, напівпричіп, довгомір mers, man, daf, scania, volvo, iveco, foton, газель мікроавтобуси від 1, 5, 10, 20-22т (кузов: відкритий, тент, ізотерм, рефрижератор, гідроборт), а також співпрацюємо з іншими перевізниками;
Замовляючи машину у нас ви отримуєте кращу ціну, тому що ми використовуємо власний транспорт і парк вантажних автомобілів, взятих в оперативне управління.
Надійне та швидке перевезення вантажів по Україні – одна з найбільш затребуваних послуг на транспортному ринку. Особливо великий попит на них серед організацій що займаються оптовою торгівлею, супермаркетів і промислових підприємств. І, як показує практика, доставка вантажів в Україні своїми силами для більшості це занадто складно і витратно.

Рубрики

Оновлення даних: 20.12.2018 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.