Універсальний львівський довідник

КОНВАЛІЯ, САНАТОРІЙ

Юридична адреса:
82200, Львівська обл., м. Трускавець, пров. Тихий, 2
Фактична адреса:
82200Львівська обл., м. Трускавець, вул. Помірецька, 55
Телефон основний:
(098) 9169304
Телефон бухгалтера:
(03247) 67077
Телефони:
(03247) 50461, (03247) 55389

Про компанію

Рік заснування:
2003
Чисельність працівників:
20

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Охорона здоров’я
  • Діяльність санаторно-курортних закладів
  • Медична практика

Продукція, послуги:

Санаторій «КОНВАЛІЯ» спеціалізується на:
- лікування урологічних захворювань,
- лікування пульмонологічних захворювань
- лікування гастроентерологічних захворювань

Тут успішно лікують:
• хронічні захворювання печінки та жовчних шляхів, хронічні гастрити, ентероколіти, панкреатити;
• сечокам’яну хворобу;
• хронічні пієлонефрити і цистити нетуберкульозного характеру;
• столові діатези, цукровий діабет, подагру, ожиріння;
• осіб, які проживають, або переселені з територій забруднених радіонуклідами.

Курс лікування в санаторії «КОНВАЛІЯ» можуть пройти не тільки дорослі, але й діти. Тут створені необхідні умови навіть для проведення літніх дитячих таборів.

В лікувальному процесі широко застосовують місцеві і привозні мінеральні води.

Комплекс водних, озокеритних та фізіотерапевтичних процедур надає відпочиваючим відчуття легкості та сили.


Щоб потрапити на відпочинок в санаторій «КОНВАЛІЯ», потрібно за два місяці до заїзду забронювати номери.

Рекламна інформація:

Санаторій «КОНВАЛІЯ» займає 4,5 гектари гористої місцевост курорту Трускавець, оточеної лісовими насадженнями, які багаті на різноманітну фауну та флору (рідкісні звірі, гриби та ягоди, лікарські рослини та карпатський женьшень – калган). Всі, хто приїжджає в санаторій «Конвалія» стараються виділити час для прогулянок та оглядин навколишньої території.

Своїм зовнішнім виглядом «КОНВАЛІЯ» відрізняється від інших санаторіїв міста Трускавець. Санаторій складається з кількох невеликих будинків різного призначення.

На його території розміщені: 2 трьох поверхових спальних корпуси, 5 двох поверхових корпусів, 2 дерев’яних котеджі, їдальня, адміністративний корпус, лікувальний корпус, корпус з ванним відділенням, спелеокамера, тренажерний зал, бювет, автостоянка. Прикрашає територію невелике озеро з альтанками на березі.
До послуг відпочивальників одно- дво – та трьохмісні номери з усіма вигодами покращеного типу, півлюкси, люкси, суперлюкси.

Харчування в санаторії 3-разове, дієтичне із заказним меню.

Санаторій «КОНВАЛІЯ» організовує для своїх клієнтів дуже цікаву культурно- розважальну програму: екскурсії, теренкури, програми вихідного дня, прогулянки на конях, велосипедах, катання на катамаранах, рибну ловлю, дискотеки…

Лікування, проживання та сервіс в санаторії «КОНВАЛІЯ» систематично удосконалюється з метою створення максимально зручних умов для відпочиваючих.

Незважаючи на віддаленість від вокзалів курорту, в «КОНВАЛІЯ» дуже легко дістатися. Якщо попередньо домовитись – відпочивальників зустріне транспорт санаторію, в іншому випадку потрібно скористатися послугами таксі. Відстань з Трускавця – 2,5 км.

Завітайте на відпочинок в санаторій «КОНВАЛІЯ». Вам сподобається!

Ключові слова:

санаторій конвалія відгуки, путівки в санаторій, дитячі санаторії в карпатах, відпочинок в трускавці, санаторій в трускавці, відпочинок в карпатах, санаторій, львів трускавець, трускавець санаторій, санаторій трускавець, санаторії трускавця, truskavets, санаторій карпати трускавець, санаторії для дітей з батьками, лікування урологічних захворювань, лікування пульмонологічних захворювань, лікування гастроентерологічних заворювань, трускавець санаторії ціни, трускавець спа, трускавець фото, путівка в трускавець, карпати трускавець, відпочинок трускавець, курорт трускавець, відпочинок у трускавці, готелі в трускавці, львівська, готелі трускавця, готель трускавець, карта трускавець, дешеві санаторії трускавця, дитячий санаторій конвалія, готель у трускавці, готель трускавець м трускавець ціни, трускавець ціни, спа готелі трускавця, санаторії трускавця матері і дитини, санаторії матері і дитини в україні, конвалія трускавець, санаторій ярина трускавець відгуки, санаторій трускавець ціни, санаторій конвалія трускавець відгуки, курорти західної україни, лікувальні санаторії україни, найкращі санаторії україни, санаторий трускавець, дитячий санаторій в трускавці, санаторії україни ціни 2018, трускавець санаторій конвалія карта, конвалія трускавець львівська, трускавeць санаторій конвалія, санаторий конвалія львівська область

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
20776323

Службова інформація

Дата перевірки:
13.12.2018