Універсальний львівський довідник

Створення сайтів

Cайти які приносять прибуток!

Види сайтів: створюємо саме те, що потрібно! Діяльність кожної компанії має свою специфіку, внаслідок чого існує необхідність у розробці різних типів сайтів, кожен з яких має свій набір функцій та виконує різний набір завдань. Ми розробляємо сайти будь-якої складності і для будь-яких цілей!

Корпоративний сайт

Створення корпоративного сайту передбачає особливу увагу до корпоративного дизайну, іміджу компанії, символіки продукціїї, а також врахування особливостей цільової аудиторії, рівня бізнес партнерів тощо. Жоден клієнт не повірить в успішність вашої компанії, якщо її інтернет сайт не справляє враження успішного проекту. Дешеві технології, застарілі програмні рішення, неправильно підібрана гама кольорів — вірний шлях до втрати лояльності до бренду. Корпоративний сайт використовується не тільки заради залучення нових клієнтів, збільшення продажів, але й як центр координації роботи співробітників, філій, а також для підтримки серед них високого рівня корпоративної культури.

Сайт-візитка

Розробка сайту-візитки досить нескладна процедура, що не потребує великих фінансових та часових витрат. У разі крайньої необхідності його можна створити за кілька робочих днів, правда й функціонал при цьому буде мінімальним. Якщо компанії необхідно просто швидко розмістити основну інформацію про себе, перелік товарів, контакти, дані про філії, новини та акції, тоді сайт-візитка — найкращий вибір. Вся інформація представлена в досить короткій формі, стисло, по суті. Для малого чи середнього бізнесу сайт-візитка стане відмінною можливістю для пошуку цільової аудиторії в інтернеті. Окрім того, його підтримка не потребує професійних знань вебмастера. Будь-який ваш співробітник, що володіє знаннями про інтернет на рівні користувача, зможе завантажувати фотографії, розміщувати та коригувати тексти, змінювати прайс-листи.

Інтернет-магазин

За інтернет-торгівлею — майбутнє. Вигоди онлайн-покупок очевидні: клієнтам не доводиться переплачувати, продавцям немає потреби платити високу оренду за приміщення. Причому цей спосіб торгівлі в рівній мірі вигідний як відомим брендам, так і невеликому, в т.ч. сімейному бізнесу. Інтернет-магазин від DLAB.COM.UA — це багатофункціональність, безперебійність роботи та висока якість користувальницького інтерфейсу. Коли клієнт має можливість вибрати і в будь-який момент швидко замовити вподобану йому річ, не витрачаючи сили на подолання зайвих перешкод у функціоналі сайту, він повертатиметься на ваш інтернет-магазин знову й знову.

Створені нами сайти завжди зручні для користувачів, ефективні та функціональні!