Створення сайтів — Львів, Україна

Розробка сайтів та веб-дизайн: універсальні рішення «під ключ»

Створення сайтів від DLAB.COM.UA: універсальні рішення під ключ Створення сайту за своєю багатоплановістю нагадує процес творення нового світу, оскільки необхідно одночасно приділити увагу як технічній стороні питання, так й зовнішньому дизайнерському оформленню.

Зручність навігації (юзабіліті), психологічно комфортне колірне рішення, адекватне представлення контенту (вдале розташування текстів, фотографій, схем тощо) мають величезне значення для відвідувачів. Не кажучи вже про те, що сайт повинен відповідати корпоративній культурі та особистим смакам замовника. Тільки професіонали здатні втілити мрію в реальність, створивши корпоративний сайт, який буде виконувати свою головну функцію — збільшувати кількість клієнтів компанії.

Компанія Універсальний львівський довідник DLAB.COM.UA в силу специфіки своєї діяльності (створення маркетингових баз даних, пошукова оптимізація, інтернет-реклама) має глибоке розуміння потреб українських компаній. Враховуючи більш ніж 10-річний досвід партнерських відносин з найбільшими підприємствами ринків B2B, B2C, ми готові створити сайт, максимально відповідний поставленим перед нами завданням. Наші співробітники в рівному ступені професійно та на високому рівні створять для вас корпоративний портал, сайт-візитку, інтернет-магазин, промо-сторінку для товару або послуги. Якщо ви зацікавлені в створенні сайтів у Львівській області, Україні, то співпраця з нами це те, що вам потрібно саме зараз.

Наші погляди на створення сайту прості і раціональні. Головне, щоб він відповідав духу компанії, був максимально зручний у використанні та чіпляв клієнтів з точки зору дизайну.

Наші принципи в створенні сайту наступні:

 • Індивідуальний підхід.
 • Гарантія якості.
 • Дотримання термінів.
 • Гнучка цінова політика.
 • Допомога у розкручуванні та просуванні сайту в мережі Інтернет.

Крім того, ми пропонуємо різні стилі реалізації проектів, в залежності від потреб замовників. Ви можете, як контролювати кожен етап створення сайту, так й отримати вже готовий та протестований продукт. Наш головний офіс розташований в центрі Львова, тому ми готові запропонувати дуже комфортні умови співпраці для мешканців міста. Ми також надамо послуги з розробки сайтів для компанії з будь-якого міста України.


Створення сайтів у Львові: левова сила технічної досконалості

Створення сайтів у Львові: левова сила технічної досконалості Важко сперечатися з думкою користувачів мережі Інтернет про те, що сайт — це обличчя компанії. Для того щоб його «вираз» не нагадував гримасу, важливо витримати багато нюансів. Насамперед, це стосується основи сайту, його технічної реалізації. Природно, мало кому прийде в голову копатися в чужому коді і вишукувати огріхи верстки. Тим не менш, погано, криво написаний сайт — завжди принада для всіляких хакерських атакувань. До того ж, чим складніша та безграмотніша механіка сайту, тим довше він вантажиться та гірше відображається у клієнта у броузері. Крім того, деякі помилки сприймаються пошуковими системами як ознака неблагонадійності сайту, що може привести до того, що ваш корпоративний сайт ніколи не зможе зайняти лідируючі позиції в рейтингу пошукових систем. А чи є взагалі сенс створювати сайт, на який ніхто не буде заходити?

Другий момент, на який звертають увагу всі - це принципи відображення контенту сайту, тобто комплексна структура відображення його текстів, зображень, презентацій, документів, відео-та аудіофайлів. Безликий сайт не має сенсу сам по собі. Якщо є можливість за допомогою правильної подачі матеріалу вплинути на відвідувача і спонукати його до придбання ваших товарів і послуг, то нерозумно цією можливістю не скористатися. Маючи великий досвід розробки подібних структур, ми допоможемо вам створити такий сайт, зробивши його привабливим для більшої частини цільової аудиторії.

Третім «китом» успішного сайту, без сумніву, є його дизайн. Більшість «зустрічають по одягу», що важливо не тільки у взаєминах окремих людей, а й у виборі компанії, що пропонує потрібні вам товари або послуги. Дизайн сайту — це його привабливий образ, тонкий засіб психологічного впливу, м'який, але вкрай ефективний інструмент самопіару. Співробітники бізнес-порталу DLAB.COM.UA володіють усіма необхідними технологіями, навичками, а також мають розвинене почуття смаку. Дизайн сайту може бути виконаний в повній відповідності з вашими побажаннями, смаками, специфікою діяльності та регіонального розташування.

Важливо пам'ятати, що дизайн завжди — ще й проектування. Без грамотного проекту зручність користування сайтом буде знаходитися під великим питанням. Зручність розташування різних елементів сайту (юзабіліті) — необхідна умова для швидкого знаходження клієнтом потрібної йому інформації. Ми не будемо пропонувати вам просто гарну картинку, але створимо красу сайту через його простоту, ефективність та функціональність всіх його елементів.

Перед тим, як замовити розробку сайту, радимо також провести аналіз сайтів конкурентів. Сайти не повинні бути схожими, проте тематика ресурсу часто вимає дотримання певного дизайну чи структури. Наприклад, новинні сайти явно відрізняються від інтернет-магазинів, тому це варто врахувати.

У сукупності програмування, контент, дизайн створюють унікальний продукт — сайт, якому довіряють користувачі. Довіра — це впевненість людини в тому, що на вашому інтернет-ресурсі він зможе знайти саме потрібну йому інформацію, саме той товар або послугу, які він потребує. Чим простіше та приємніше йому буде це зробити, чим швидше ваші співробітники відреагують на його звернення через сайт з проханням, питанням або заявкою на замовлення, тим більша ймовірність здійснення повторної покупки і втішних відгуків про вашу компанію друзям, знайомим. Що б там не говорили, але «сарафанне радіо» найчастіше дає більший ефект, ніж дорога та масштабна рекламна компанія в ЗМІ!


Крок за кроком по шляху створення сайту

Крок за кроком по шляху створення сайту Укладення договору на створення сайту припускає, що попереду досить довгий (від 1 місяця) період співпраці. Проект вашого сайту буде узгоджений з вами до найдрібніших деталей. Все, починаючи від кількості іконок в панелі навігації сайтом, закінчуючи наповнення контентом, буде ретельно обговорене та зафіксовано в ТЗ (Технічному завданні). З вами працюватиме кваліфікований менеджер проекту, який допоможе сформулювати всі ваші побажання по зовнішньому вигляду, структурі та функціональності вашого майбутнього сайту.

Розробка сайтів Львів включає до себе наступні етапи:

 1. Дизайн (промальовування, узгодження).
 2. Програмування «кістяку» сайту.
 3. Верстання (включаючи тестування та узгодження).
 4. Інформаційне наповнення (тексти, графіка).
 5. Розміщення на хостингу.
 6. Тривале тестування в робочому режимі.
 7. Підтримка та супровід сайту.

Завдяки тому, що бізнес портал DLAB.COM.UA має великий досвід роботи в інтернет просторі, ми зможемо створити вам сайт, який несе «золоті яйця». Наші фахівці з розкручення та просування бізнесу в мережі Інтернет зроблять все, щоб ваш сайт залучив нових клієнтів, допоміг потіснити позиції конкурентів, оптимізував роботу персоналу компанії, пов'язану з виконанням інтернет-заявок (особливо це стосується інтернет-магазинів).

У ХХІ столітті компанію часто сприймають саме по її корпоративному сайту. Жоден клієнт не повірить в успішність вашої компанії, якщо її інтернет сайт не справляє враження успішного проекту. Дешеві технології, застарілі програмні рішення, незграбна колірна гамма — вірний шлях до втрати лояльності до бренду. Ми зробимо так, щоб ваші клієнти відчували гордість за ваш сайт, а вироблена вами продукція стала впізнаваною!

Крім того, кожному клієнтові ми допоможемо потрапити в білий список пошукових систем, підвищити рейтинг сайту (ТІЦ, PageRang). Ми візьмемо на себе турботи по просуванню та розкрутці вашого сайту в мережі Інтернет, а також запропонуємо взяти на аутсорсинг більшість ваших завдань по директ маркетингу.


Види сайтів: створюємо саме те, що потрібно!

Види сайтів: створюємо саме те, що потрібно! Діяльність кожної компанії має свою специфіку, внаслідок чого існує необхідність у розробці різних типів сайтів, кожен з яких має різний набір функцій та виконує різний набір завдань.

Створення корпоративного сайту (Львів, Україна) передбачає особливу увагу до корпоративного дизайну, іміджу компанії, символіки продукціїї, що випускається, а також врахування особливостей цільової аудиторії, рівня бізнес партнерів тощо.

Важливою ознакою корпоративного сайту є його багатофункціональність. Корпоративний сайт використовується не тільки заради залучення нових клієнтів, збільшення продажів, але й як загальну базу, центр координації роботи співробітників, філій, а також для підтримки серед них високого рівня корпоративної культури. Подібний сайт є джерелом великої кількості тематичної інформації і, сам по собі, буде служити прекрасним рекламним інструментом. Серед мінусів великого корпоративного сайту слід назвати його відносну дорожнечу (як у розробці, так й в експлуатації), а також те, що створення подібного ресурсу вимагає надмірної кількості часу та уваги з боку як розробника, так і саме замовника. Чим більш високого рівня ресурс ви бажаєте отримати, тим більше проміжних вимог та критеріїв ви повинні сформулювати розробникам, тим частіше ви повинні перевіряти проміжні етапи виконання проекту на відповідність цим вимогам.

В залежності від розмірів сайту буде змінюватись і час на його розробку та введення в експлуатацію, в середньому ця робота може зайняти від одного місяця до півроку. Якщо для вас подібний термін зараз здається надмірним, то краще звернути увагу на інші види сайтів. Наприклад, на сайт-візитку.

Розробка сайту-візитки (Львів Україна) досить нескладна процедура, що не потребує великих фінансових та часових витрат. У разі крайньої необхідності його можна створити за кілька робочих днів, правда й функціонал при цьому буде мінімальний. Але якщо компанії необхідно просто швидко розмістити якусь інформацію (наприклад, інформацію про акції або знижки, зміни асортименту товару, просто прайс-лист з контактними даними), але серйозної діяльності та широкого представництва в мережі Інтернет вона поки заводити не збирається, сайт-візитка — кращий вибір. На такому сайті не буде можливості розмістити велику кількість спеціалізованих текстів, фотографій, відео, презентацій тощо. Вся інформація представлена в досить короткій формі, стисло, по суті. Це початок, але початок цілком повноцінний.

В той же час невеликий сайт-візитка дозволяє легко його експлуатувати власними силами, без залучення фахівців відповідного профілю. Будь-який ваш співробітник, що володіє знаннями про інтернет на рівні користувача, зможе завантажувати на сайт-візитку фотографії, розміщувати та коригувати тексти, змінювати прайс-листи. До того ж, створення сайту-візитки вимагає мінімальних грошових витрат. Для компанії середнього або маленького розміру сайт-візитка стане відмінною можливістю для початкової розкрутки в мережі Інтернет.

За торгівлею через інтернет - майбутнє. Все більша кількість користувачів глобальної павутини здійснюють купівлю товарів у віртуальному просторі. Вигоди очевидні: клієнтам не доводиться переплачувати, продавцям немає потреби платити високу оренду за приміщення магазину. Причому цей спосіб торгівлі в рівній мірі вигідний як відомим брендам, так і невеликим, в т.ч. сімейним виробництвам. Не випадково ж ручне, кустарне виробництво (яке нині модно називати handmade) користується зараз такою популярністю!

Інтернет-магазин від DLAB.COM.UA — це багатофункціональність, безперебійність роботи та висока якість користувальницького інтерфейсу. Коли клієнт має можливість вибрати і в будь-який момент швидко замовити вподобану йому річ, не витрачаючи сили на подолання перешкод у вигляді надмірно складною реєстрації, або заповнення анкети-заявки на товар, він повертається в ваш інтернет-магазин знову й знову.


Від перехрестя йде багато доріг: такі різні інтернет сайти

Від перехрестя йде багато доріг: такі різні інтернет сайти Крім створення сайтів, спрямованих на комерційні потреби, зокрема на продаж продукції та послуг, ми також займаємося іншими проектами, що носять інформаційних характер — сайти новин, тематичні портали, сайти-оголошення та ін. Більшість з них призначені для двох цілей: донести до людей певну точку зору на ті, чи інші події, а також заробити на розміщенні реклами від торгових компаній.

До прикладу, новинні сайти є найбільш відвідуваними ресурсами мережі Інтернет, навіть не дивлячись на те, що часто дублюють інформацію з інших ресурсів. Але щоденне оновлення, постійний «діалог» з десятками тисяч читачів робить їх чудовим інструментом прихованої реклами. Не випадково за статистикою велику віддачу мають саме завуальовані рекламні тексти на новинних сайтах під виглядом прес-релізів, аналітичних оглядів, сторінок критики тощо.

Тематичні портали привертають відвідувачів своєю відносною об'єктивністю та неупередженістю. На них може бути розміщено багато корисної інформації, часто є форум, де можна обговорити хвилюючі теми. Цей вид сайтів також може бути використаний для заробітку на продажі місць під посилання, банерну рекламу, тексти SEO-спрямованості. Але вимагає більшої уваги до змісту не тільки по відповідності заявленої тематики, а й за кількістю й рівнем інформації, що подається. Такий сайт буде ефективним, тільки якщо користувачі будуть йому довіряти як авторитетному джерелу інформації в своїй області. Наша задача — зробити це реальністю для вас.

Бізнес-портал DLAB.COM.UA займається розробкою сайтів будь-якого ступеня складності, займається наповненням сайтів грамотним контентом, правильно пропонує і просуває ваші товари та послуги користувачам. Укладення договору на створення сайту передбачає гарантію якісного виконання та його підтримку після запуску проекту в режимі реального часу. Гарантійне обслуговування, допомога клієнтові в експлуатації, готовність швидко внесити потрібні зміни та додатки — відмітна риса нашої роботи.

Так як за останні кілька років загальний прибуток від ведення бізнесу із використанням мережі Інтернет перевершив всі можливі прогнози фахівців, а кількість інтернет-сайтів комерційної спрямованості зросла вдвічі, вже категорично не можна залишатися осторонь від цього процесу. Майбутнє за інтернетом і успіх вашої компанії багато в чому буде залежати від того, чи маєте ви професійне представництво у віртуальному просторі.


Бізнес портал DLAB.COM.UA — ми створюємо корисні сайти!

 

 

Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.