Універсальний львівський довідник

Створення сайтів

Сайти для будь-якого типу бізнесу

В умовах безперервного розвитку digital-технологій веб-сайт проекту — це не просто сукупність сторінок з відповідним контентом, а повноцінний набір ефективних інструментів інтернет-маркетингу, які активно працюють на зростання прибутку бізнес-структури.

Компанія DLAB — впевнений розробник функціональних веб-ресурсів у Львові, а також у інших регіонах України. Сьогодні наша компанія пропонує виготовлення сайтів усіх рівнів складності:

  • Від класичного сайту візитки до потужного інтернет-магазину;
  • Корпоративні веб-ресурси;
  • Лендінги;
  • Інтернет-каталоги;
  • Інформаційні портали.

У нашому портфоліо сотні успішно реалізованих проектів.

Чому замовляти сайт саме у нас?

Основний принцип нашої діяльності — створити сайт для успішного бізнесу. Саме тому свою роботу ми розпочинаємо зі створення детальної концепції та структури веб-сайту. Відтак, вкрай важливим є правильне розуміння бізнес-цілей замовника та вміння досягти їх через якісно створений інтернет-ресурс.

В свою чергу, якісне створення сайтів передбачає комплексну роботу не лише у напрямку логічної структури та позитивного візуального сприйняття. Саме тому розробка потрібного веб-продукту супроводжується зручною системою управління сайтом (CMS). Спеціалісти порталу DLAB не лише допоможуть обрати найбільш оптимальну для ресурсу систему управління, але й проведуть навчання для самостійного оновлення текстів фото- та відеоматеріалів в адмін-панелі сайту.

Зі свого боку ми зробимо все необхідне, аби ваш сайт володів високим рівнем кросбраузерності — властивістю якісно відображатися у всіх необхідних браузерах, а також потрібною швидкістю завантаження сторінки, яка доволі часто вирішує долю комунікації користувача та інтернет-сторінки.

ТОП-5 аргументів на користь створення сайтів від DLAB:

  1. Розробка сайтів згідно сучасних веб-стратегій.
  2. Виготовлення сайтів з урахуванням грамотного пошукового просування в майбутньому.
  3. Регулярна технічна підтримка ресурсу.
  4. Адаптивність ресурсу під мобільні пристрої.
  5. Ефектний дизайн сайту на основі вивчення останніх тенденцій веб-дизайну.

Ми завжди готові взятися за унікальні веб-проекти з нестандартним функціоналом. Компанія DLAB відкрита до цікавих ідей та пропозицій у Львові, а також поза його межами!

Розширюйте коло рекламних можливостей разом із компанією DLAB!


Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.